Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zaczynam, to jadę w podwójnej obsadzie. Najpierw Kowno, potem Kłajpeda i powrót. Byłem na Litwie ze 3 lata temu - drogi tam fajne, tylko muszę całą Polskę przelecieć, a z tego co pamiętam to na Podlasiu drogi wąskie i dziurawe. Czy coś się tam zmieniło?

19,8 czy 61 sa przecież szerokie i przejezdne. Nie wiem kad bedziesz jechał. Najgorsze w pl.sa chyba teraz na kaszubach i mazurach wasko,zakrety i do tego drzewa przy drodze. Dasz rade. Ja stoje w Katowicach będę wracal w nocy moze spotkam jakieś audi zlotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja stoje w Katowicach będę wracal w nocy moze spotkam jakieś audi zlotowe.

Gdzie stoisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szopienicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ociepki. Arad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 na jaworzno.Nastepny zjazd za wieczorkim na szopienice na swiatlach w prawo dajesz do gory w strone wieczorka i pierwsza w prawo na nikiszowiec w strone torow w polowie ulic po prawej stronie masz firme.stoje przynajmniej do 16tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem na googlemap:wink: szkoda że wczoraj nie byłeś bo kiblowałem na bazie parę km od ciebie, jeżeli uda się odebrać osobówkę od mechanika to podjadę pogadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam :wink:

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Przyjechalem w nocy. Troche maja tu dzis kociol bo zawsze biora mnie z lotu. Niema co plakac na wannie takie stanie to byla normalka. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zaczynam, to jadę w podwójnej obsadzie. Najpierw Kowno, potem Kłajpeda i powrót. Byłem na Litwie ze 3 lata temu - drogi tam fajne, tylko muszę całą Polskę przelecieć, a z tego co pamiętam to na Podlasiu drogi wąskie i dziurawe. Czy coś się tam zmieniło?

19,8 czy 61 sa przecież szerokie i przejezdne. Nie wiem kad bedziesz jechał. Najgorsze w pl.sa chyba teraz na kaszubach i mazurach wasko,zakrety i do tego drzewa przy drodze. Dasz rade.

Lecę z Rzeszowa, może drogi się poprawiły. Dzięki za dobre słowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile jest na ostatnim radarze na S1 przed krzyżakiem z DK86 w kierunku Częstochowy 50czy70:facepalm: bo ebnoło mi fote osobówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 50siątkami ? 70 z tego co pamietam..

:grin: to tylko o 90przewalilem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2548 brakuje jeszcze rurka, lampy na globie i kilka dupereli :wink:

DSC_0080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod firmami szacunek jak cofasz pod rampę :grin:

Tan jest krótszy 40cm i w dodatku w zwisie,a zaczep jest całkowicie na końcu i cofa się łatwiej jak tym poprzednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem na hakowcu to była czarna magia , bo skupy są w takich miejscach :facepalm:. Ale po pół roku już ogarniałem sie , teraz jak jadę w nowe miejsce to nawet nie pytam się czy jest szansa na dojazd bo jakoś lepiej mi się tym parkuje niż koniem z naczepą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo.

Jak zacząłem z mięchem,to byłem totalnie zaskoczony nic mi nie szło,a wanną manewrowało się prawie intuicyjnie.Najpierw 2 miechy z przyczepą,jak już wszystko zaczęło się układać,to dostałem naczepę na dodatek z dłuższym zwisem :facepalm: 4miesiące super się jeździło jak solówką i dali mi z powrotem przyczepę''bo ci dobrze idzie'' :grin:

Załadunek mamy z rampy mało miejsca z przodu,a większość zakładów mięsnych,niektóre nawet duże,rozwijały się,ale zapomnieli rozbudowywać okolice rozładunku.Efekt taki,że czasami cofasz z ulicy pod kątem prostym przy murze,często na prawe lustro,między zaparkowanymi autami pracowników,więc szybo się uczysz albo niszczysz sprzęt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchodząc troszkę od tematu.. ze względu, że dzisiaj mam urodziny 24te dostałem od swojej narzeczonej wczoraj taką oto niespodziankę :decayed::decayed::decayed:

DSC02176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...