Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale czy zmienili przepis???

viatol to jak winieta roczna bo mam w awtomacie :grin:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trza się zapytać krokodyla ja za granice nie latam , moje auto jak komina nie widzi to odrazu się psuje :decayed:

Opublikowano

ja też tak do niedawna mówiłem,tyle że miałem dwa kominy jeden na Łaziskach o drugi w Dreznie:grin:

Opublikowano

\ wydaje mi się że jak masz ładunek z zagranicy do kraju to możesz jechać do firmy zrzucić

Opublikowano

Znajomy na chlodni zawsze bral jakis smieszny zwrot typu 20 kg miesa ... przechodzilo to... nie wiem jak teraz ;)

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak robię na kraju po rozładunku zostawiam 5skrzynek podrobów wz ze zwrotem,wystarczy.

Teraz mnie nie obowiązują zakazy,bo jeżdżę chłodnią na plusie z towarem łatwo psującym,ale na minusie zmienia się termin przydatności przeważnie do 18miesięcy i nie obowiązują wyłączenia z zakazu.

Można wracać z zagranicy na pusto do bazy lub załadowany do miejsca rozładunku. Tak zawsze było.

Jak jeździłem wanną na zakazach w de i pl nigdy mnie nikt nie zatrzymał,a chłodnią już mnie kontrolowali w drugie święto Wielkanocy,celnik sprawdzał wz,specyfikację i wydruk z agregatów.

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 19:55 ----------

Dziś na noc będę w Katowicach,więc jak ci talib pasuje to możesz podjechać wieczorem na ociepki,pójdziemy gdzieś na piwko :wink:

Opublikowano

red Bulla :D:decayed: daj kom na PW i o której będziesz tam :) ja siedze do 19 na uczelni ...

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Gili mijalem Cie koło Ikei na 86 ale telefon przu uchu i była cidza ;)

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sławek już tak rozpoznawalny że jeszcze trochę będzie autografy rozdawał i fan page na fejsbuku założy :polew:

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed:

Już dzwonię.

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Dzięki za spocik,fajno,ale krótko :wink:

Opublikowano

nie ma za co Sławku, polecam się.... następnym razem załatwie kierowce i skończymy jak koledzy obok w tej knajpie :grin::grin::grin:

Opublikowano

ten mniejszy nieźle wygimnastykowany :grin::facepalm:

Opublikowano

Pany, jak najlepiej jechać ze Śląska na Szczecin? warto bawić się jeszcze w DE czy lepiej naszymi drogami:whistling:

Opublikowano

Pucek nie wiem jak do Szczecina ale jechałem ostatnio do Zielonej Góry i droga była bajka..... na relaksie 4 h .... z Zielonej masz jeszcze ponad 200...

Opublikowano
Pucek nie wiem jak do Szczecina ale jechałem ostatnio do Zielonej Góry i droga była bajka..... na relaksie 4 h .... z Zielonej masz jeszcze ponad 200...

Tak mi się tez wydaje, pocisnę naszymi drogami, dzięki :wink:

Opublikowano

z zielonej masz prawie cały czas nową s3 :wink:

Opublikowano

Nir ma to jak awaria na fajrant. Turbo puściło olej stoję sobie na Sucharskiego w Gdańsku i czekam na pomoc :facepalm: . Chyba do 18 się wyrob:decayed:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

W domu 18 30 zjechaliśmy . troche korka za nami było ale łapy bolą od jazdy bez wspomagania :decayed:. W piątek ciągnę nasze fh do Gdyni bo skrzynia odmówiła posłuszeństwa ponoć modulator i sprzęgło, szefunio się ucieszył dwa auta w jeden dzień uziemione :polew:.

Opublikowano

słyszeliście o tym ? Autostopowe Mistrzostwa Świata

moja koleżanka bierze udział w tej akcji super sprawa najczęściej właśnie zatrzymują się tiry :naughty:

Opublikowano
słyszeliście o tym ? Autostopowe Mistrzostwa Świata

moja koleżanka bierze udział w tej akcji super sprawa najczęściej właśnie zatrzymują się tiry :naughty:

Ostatnio w Krakowie widziałem właśnie kupę autostopowiczów. Też miałem którąś zabrać ale na ADRach za pasażera bez uprawnień 3tys mandatu. Tak na marginesie najśmnieszniejsze było to że najpierw te ładne dziewczyny zostały zabierne.

Opublikowano

Mój kolega z firmy położył na boczek 44 Tonowy zestaw z betonem ....:kwasny:

Jemu na szczęście nic poważnego się nie stało tylko lekkie obcierki ...:wink:

Gosselies: une bétonneuse verse sur le flanc dans la bretelle d

Opublikowano

Leży jak kobyła w kartoflisku :kwasny:

Patryk,może twój szerif wreszcie zrozumie,że na klamotach daleko nie uciągnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.