Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszego :wink:

...taka kobieta to skarb :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko! Wczoraj o północy wróciłem. 19 z Łosic do Bielska Podlaskiego jest tak rozpierdzielona, że chyba nie ma lepszej trasy żeby wypróbować nowego kierowcę... :facepalm: Nie wiem jak można walić na odcince po czymś takim w nocy i we mgle, a ze dwa zestawy musiałem przepuścić. Koniec, końców chyba mam tą robotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką akcje miałem za szybko chciałem zawrócić :decayed: ,a zapomniałem że kołyski nie mam z tyłu przyczepy

WP_000163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tamtędy jeżdżę. Latem stoi się w korku,bo tak trzyma Augustów,a po sezonie, bo są wypadki, łatane dziury,albo protestują miejscowy rolnicy oszukani,przy wykupie ziemi pod obwodnicę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na dniach zaczynam pracę na Ciągniku z przyczepą typu łódka ...jak się tym śmigą ??czego się obawiać ?na co uważać ?? Wcześniej śmigałem osiołkiem z paką (wywrotką Scania P380 6x4) i było :kox: no ale taki kloc .Więc się obawiam jazdy na łódkach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to patrz na jakim gruncie kiprujesz bo różnie to bywa i patrz na przechył bo wyj... to chwila. Ja jak tym latałem to zawsze na poduszkach naczepę opuszczałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnoś na równym i ręczny zaciągaj kiedy wychodzisz do naczepy: Rzeszów: Śmiertelny wypadek na budowie autostrady A4 w Terliczce - 14 września 2011 - robotnik o któym piszą to kierowca który wpadł pod koła swojej naczepy, poszedł spuścić powietrze, towar spadający z patelni odepchnął zestaw do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze: Uważaj na linie energetyczne. Jeden młody chłopak, z którym pracowałem, zginął w ten sposób.

Ładunek rzeczywiście wypycha auto, ale można to tez wykorzystać, kiedy kiprujesz w trudnym terenie i ciężko jest wyjechać. Jak jest grząsko to bez hamulca czekam na lekkie "pchnięcie" i but do przodu.

Ps. Niektóre naczepy upuszczają powietrze same kiedy kiper idzie w górę i dmuchają po opuszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nic strasznego:wink: najgorsze sa pierwsze kursy potem to już leci:decayed: jest już cieplo wiec nic ci nie przymarznie do kipra. Chyba że będziesz ze złomem albo gliną jeździł, na złom nie ma sposobu jak nie chce lecieć trzeba się szarpać:facepalm: a z gliną pomaga ropa ale ją czuć lub olej jadalny:wink: przetestowane:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj viatolla zapomniałem włączyć i przeleciałem dwie bramki na E75 :kwasny: Szef mnie za***ie jak przyjdzie mandat :doh::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mogę włączyć i wyłączyć kiedy chce. Często latam samą solówką więc viatoll jest wyłączony. No i się dzisiaj śpieszyłem i zapomniałem włączyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink:nie zmieniłeś ilości osi?

Jeżeli nie przejechales pod bramką z kamerą to nic nie bedzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...