Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wszystkiego najlepszego :kwiatek:

Ale figurce brakuje kontenera :decayed:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek 100lat:drunk:

Opublikowano

Najlepszego :wink:

...taka kobieta to skarb :whistling:

Opublikowano
  • Autor

100lat!

Opublikowano

O matko i córko! Wczoraj o północy wróciłem. 19 z Łosic do Bielska Podlaskiego jest tak rozpierdzielona, że chyba nie ma lepszej trasy żeby wypróbować nowego kierowcę... :facepalm: Nie wiem jak można walić na odcince po czymś takim w nocy i we mgle, a ze dwa zestawy musiałem przepuścić. Koniec, końców chyba mam tą robotę :decayed:

Opublikowano

Taką akcje miałem za szybko chciałem zawrócić :decayed: ,a zapomniałem że kołyski nie mam z tyłu przyczepy

WP_000163.jpg

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Często tamtędy jeżdżę. Latem stoi się w korku,bo tak trzyma Augustów,a po sezonie, bo są wypadki, łatane dziury,albo protestują miejscowy rolnicy oszukani,przy wykupie ziemi pod obwodnicę :kwasny:

Opublikowano

Koledzy na dniach zaczynam pracę na Ciągniku z przyczepą typu łódka ...jak się tym śmigą ??czego się obawiać ?na co uważać ?? Wcześniej śmigałem osiołkiem z paką (wywrotką Scania P380 6x4) i było :kox: no ale taki kloc .Więc się obawiam jazdy na łódkach :kwasny:

Opublikowano

Podstawa to patrz na jakim gruncie kiprujesz bo różnie to bywa i patrz na przechył bo wyj... to chwila. Ja jak tym latałem to zawsze na poduszkach naczepę opuszczałem

Opublikowano

podnoś na równym i ręczny zaciągaj kiedy wychodzisz do naczepy: Rzeszów: Śmiertelny wypadek na budowie autostrady A4 w Terliczce - 14 września 2011 - robotnik o któym piszą to kierowca który wpadł pod koła swojej naczepy, poszedł spuścić powietrze, towar spadający z patelni odepchnął zestaw do przodu

Opublikowano

o dziękuje :)

Opublikowano

Najważniejsze: Uważaj na linie energetyczne. Jeden młody chłopak, z którym pracowałem, zginął w ten sposób.

Ładunek rzeczywiście wypycha auto, ale można to tez wykorzystać, kiedy kiprujesz w trudnym terenie i ciężko jest wyjechać. Jak jest grząsko to bez hamulca czekam na lekkie "pchnięcie" i but do przodu.

Ps. Niektóre naczepy upuszczają powietrze same kiedy kiper idzie w górę i dmuchają po opuszczeniu.

Opublikowano

Kolego nic strasznego:wink: najgorsze sa pierwsze kursy potem to już leci:decayed: jest już cieplo wiec nic ci nie przymarznie do kipra. Chyba że będziesz ze złomem albo gliną jeździł, na złom nie ma sposobu jak nie chce lecieć trzeba się szarpać:facepalm: a z gliną pomaga ropa ale ją czuć lub olej jadalny:wink: przetestowane:naughty:

Opublikowano

Ja dzisiaj viatolla zapomniałem włączyć i przeleciałem dwie bramki na E75 :kwasny: Szef mnie za***ie jak przyjdzie mandat :doh::polew:

Opublikowano

Przeca on jest cały czas włączony:eusathink:

Opublikowano

no własnie Mef on cały czas działa:eusathink:

Opublikowano

Mój mogę włączyć i wyłączyć kiedy chce. Często latam samą solówką więc viatoll jest wyłączony. No i się dzisiaj śpieszyłem i zapomniałem włączyć :facepalm:

Opublikowano

:eusathink:nie zmieniłeś ilości osi?

Jeżeli nie przejechales pod bramką z kamerą to nic nie bedzie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.