Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

My w piątek pracowaliśmy do 17:00 następnie szybka kąpiel do domku się ładnie ubrać i na imprezę firmową do marokańskiej restauracji....:wink:

Było wino śpiew i taniec brzucha,łeb mnie do dzisiaj jeszcze boli bo po upiciu się wińskiem była poprawka polską wódką ....:kwasny:

Teraz dwa tygodnie postojowego....:naughty:

fajno się bawicie :grin::grin:

w sobotę,też zrobiłem ostatnie kółko do świąt. jeszcze tylko jutro przekładam graty do nowego..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak to jest w końcu z jazdą bez karty,bo wedle naszego prawa w teorii można(karta zgubiona,zepsuta to 15dni można na wydrukach jeździć), a w praktyce ebane ITD po kontroli na firmie przysłało mi 2koła mandatu.Po czym zostałem wezwany do złożenia wyjaśnień,tłumaczenie że karta padła podczas tygodnia mieli w poważaniu.Inspektor stwierdził że nie mają jak sprawdzić jazdy/pauz quwa a tacho i wydruki to ujj:facepalm: ,wydruki dziennie robione ale to dla nich mało. Sprawa trfiła do sądu i tu też zonk 6stówek mandatu z wyjaśnieniem że nie mam udokumentowanej pracy:doh:

Qurwa państwo w państwie przepisy swoje a rzeczywistość swoję

Nie strasz mnie, bo mi się karta wysunęła to cały tydzień na wydrukach jeździłem bo co zrobić innego jak się na Włoszech było :decayed:

nie straszę,teraz chyba będzie trzeba się odwołać :facepalm:

państwo w państwie

odwołuj się

mój na jednym z kursów rozmawiał na ten temat z inspektorem i ten mu powiedział , że przez jakiś czas można jeździć na wydrukach o ile się nie mylę to trzeba było je robić dwa razy dziennie

ale widać jak mówisz państwo w państwie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, gdy karta jest uszkodzona, działa niepoprawnie, jeśli zostanie skradziona lub zgubiona, należy niezwłocznie wystąpić o duplikat do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. W takim przypadku kierowca może prowadzić pojazd bez używania karty, ale jest zobowiązany do wykonania wydruku z tachografu na początku i końcu swojej zmiany.

Dobrze mieć fotokopie wniosku który złożyłeś o nową kartę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio załapałem się na taka akcję Policji KWP - Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

nagrali kawałek trasy,a potem ściągnęli do zatoczki nieoznakowanym Suprebem niedaleko Pisza nie miałem jednak czapki ani swetra w paski :grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Czy taki zestaw powinien mieć długość taką samą jak na tandemie 18,75 czy jest w przepisach ustalona inna długość??

index.php?action=dlattach;topic=431.0;attach=109147;image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd i przyczepa - 18,75 m, pojazd samochodowy i naczepa 16,5 m :wink:

zaraz ostatnie kółko w podwójnej do Lipska i wolne do 7.01 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, gdy karta jest uszkodzona, działa niepoprawnie, jeśli zostanie skradziona lub zgubiona, należy niezwłocznie wystąpić o duplikat do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. W takim przypadku kierowca może prowadzić pojazd bez używania karty, ale jest zobowiązany do wykonania wydruku z tachografu na początku i końcu swojej zmiany.

Dobrze mieć fotokopie wniosku który złożyłeś o nową kartę .

fotokopi brak, co do wydruków to qurwa w firmie w której robiłem jest taki burdel że wszystko gubią i gdybym nie robił wydruku extra dla siebie to by bylo calkiem przeebane:facepalm:

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

ja już skończyłem na ten rok:wink:

szatański licznik wskoczył na powrocie :grin:

20131128_193127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI do druta idziesz?:whistling:

w życiu :whistling::grin:

zmienili mi zestaw zarejestrowany jako 'specjalny' Bóg jeden wie co to znaczy...ma 19,30 i podobno może tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawia się czasem z kierowcami od nich,to się można nasłuchać. Jak bedziecie mieli ponad 10 aut,to też tak będzie :grin:

ucho.77 nie mam doświadczenia z Iveco,ale zegary wyglądają całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho.77 nie mam doświadczenia z Iveco,ale zegary wyglądają całkiem fajnie.

to jest taka większa multipla:grin:,jedyny plus to kabina bo jest duża,

skrzynia biegów z przebitką:facepalm:użyte materiały i wykonanie :facepalm:6miesięczne auto a wszystko trzeszczy jakby miało bańkę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co słyszałem to motory 500 KM nie mają sobie równych w terenie górzystym zapierdalają jak szalone ...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć,ja mam 450km:wink: i daję radę tylko trzeba go wysoko kręcić

teraz mają do mnie dwa HiVey-e przyjść 500km to się wypowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zamiana z 440KM na 450KM

blu_012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI nic nie mów, w styczniu wpada nowy, już stoi w serwisie w Toruniu do odbioru

teściu twierdzi, że do 10 i na tym koniec:facepalm: tyle, że ja go za dobrze znam:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili jak twój pojazd i przyczepa przekroczą magiczne - 18,75 m to chyba będziesz mógł rozwijać szybkość do 80 km/h .....:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepnę i zmierzę,bo latałem nim tylko solo,dopiero po świętach z przyczepą na LT.

Szkoda,że nie mamy takich zestawów jak Skandynawowie..no i tak dobrych i pustych dróg :grin:

Z drugiej też strony jak 25metrów i 25 centymetrów ogarnąć rondo w Wyszkowie,czy Pułtusku jak tam tradycyjny zestaw ryje krawężniki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NL takie latają a w BE i DE trzeba mieć pozwolenie i muszą być osie skrętne jak i wzmocnienie belki zaczepu ABS itp.

img0110sy1.jpg

img0079kg4.jpg

img0133aq7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny zestaw :naughty: w Finlandii pierwszy raz się z takim zestawem spotkałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...