Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musze go oglądąc bo ja tym autem jeździłem :decayed: i wiem o nim sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Coś się tam dzieje w tym Wałbrzychu jeszcze? Jakieś spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za zrobieniem własnego spotu. Kiedy rozkręcaliśmy ten spot wysyłaliśmy zaproszenia do wszystkich użytkowników z okolicy (była to dłuuuuga lista osóB). Można by zapytać Freona co on na to?

ps. Zaczynaliśmy od spotkań w Świdnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za zrobieniem własnego spotu. Kiedy rozkręcaliśmy ten spot wysyłaliśmy zaproszenia do wszystkich użytkowników z okolicy (była to dłuuuuga lista osóB). Można by zapytać Freona co on na to?

ps. Zaczynaliśmy od spotkań w Świdnicy...

To było jeszcze zanim dołączyłem do a4,

Jakoś freona nie widać i słychać, od kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Freona napisałem na PW - może się odezwie. Ja bardzo chętnie posiedziałbym w innych A4... tak powiedzmy raz na rok.

Byłoby jednak miło gdyby ludzie faktycznie przyjechali. Na pierwszym spocie było 6 aut (sukces), na kolejnych bywało więcej, czasem ok 15. A zdarzały się i takie spoty, że były 2 auta... na 200 zaproszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku próbowaliśmy coś ruszyć,nawet kilka aut było ale jakoś to ucichło.Ja też chętnie podjadę i pogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 osoby zainteresowane, można coś zaplanować za miesiąc i pozapraszać ludzi z okolic do wątku - powinno być z 400 osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Robił ktoś z was tylne zawieszenie w swoich B6??

Pukam już w każde drzwi, żeby się coś więcej dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybita tuleja na 2-uch wahaczach ponoć niewymienna dostepna z całym wahaczem w oryginale, nie pytaj za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybita tuleja na 2-uch wahaczach ponoć niewymienna dostepna z całym wahaczem w oryginale, nie pytaj za ile.

no niestety - tak to już jest przy aluminiowych wahaczach (choć nie powiem bo samochodzik dobrze się trzyma)

spytaj jeszcze Tomka (TOM77 - ma swój wątek w któryś z działów sprzedaży) - kiedyś kupowałem coś od niego regenerowanego do zawieszenia (chociaż ceny i tak ma niezłe więc może się pokusisz na nówke).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilka... pisałeś o tylnym zawieszeniu, z tyłu są jakieś wahacze? Czy chodziło Ci o wahacz tylny na przednim kole. Jeśli tak to cóż... w moich B5-kach wymieniałem po 2-3 wahacze rocznie. Przywykłem do tego jak do wymiany oleju - jedyne co się w zasadzie psuło. W B6 w zasadzie różnicy nie ma (choć podobno psują się rzadziej) więc mogę tylko potwierdzić - wymienia się całe wahacze - największy tylny dół 'banan' 180zł, przedni dół 130zł, góra oba 70-90zł. Oczywiście zamienniki - w moim przekonaniu marka nie ma znaczenia - zależy co trafisz- pod koniec brałem już z Allegro bo trzymały tyle samo co 'lepsze' sklepowe.

Trwalsze są oryginały i dużo droższe. Robocizna 50zł za sztukę w Świdnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tylne zawieszenie, w B5 jest belka. O przednich wahaczach mam podejście takie: wybić! zmęczyć! kupić cały zestaw i wymienić. 3 lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tylne zawieszenie, w B5 jest belka. O przednich wahaczach mam podejście takie: wybić! zmęczyć! kupić cały zestaw i wymienić. 3 lata spokoju.

Jest jeszcze druga wersja.Kupić najtańszy zestaw,zamordowac na wałbrzyskich dziurach i oddać na gwarancji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...