Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, czy jest ktoś kto mógł by mi pomóc ze zmianą języka (na pl) w RNS-D Jest tego w necie od groma ale jakoś nie chcę się sam za to brac

Dobra,temat nieaktualny,poradziłem sobie sam,w razie ktoś by potrzebował to służę pomoca,teraz walczę z najnowszymi mapami

Edytowane przez GOLI

Opublikowano

Srebrny avant b5 na blachach DST z ciemnymi szybkami, lampami poliftowymi z tyłu klubowe ramki, ktoś od Was? :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć koledzy podobno wałbrzyski spot umarł, ale wcale tak nie musi być co wy na to :lol:

Opublikowano

No niestety, kilka razy udało nam się w kilku spotkać ale od prawie dwóch lat totalna cisza. Chyba wszyscy audi sprzedali :grin:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Cześć koledzy podobno wałbrzyski spot umarł, ale wcale tak nie musi być co wy na to :lol:

może ustalimy jakiś termin,chociasz raz w miesiącu :D

Opublikowano

Raz w miesiącu wątpię, żeby się udało. Ostatnio raz na kwartał ledwo dało radę się spotkać,niestety. Ale ja jestem jak najbardziej za :)

Opublikowano

Cześć koledzy podobno wałbrzyski spot umarł, ale wcale tak nie musi być co wy na to :lol:

może ustalimy jakiś termin,chociasz raz w miesiącu :D

to jest nas dwóch może ktoś jeszcze a jak nie to do wrocka albo jelonki pojadę

Opublikowano

To może na początek VAG MEETING Ząbkowice Śląskie 08-09.08.2015, ja się wybieram, jak co roku :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć koledzy podobno wałbrzyski spot umarł, ale wcale tak nie musi być co wy na to :lol:

może ustalimy jakiś termin,chociasz raz w miesiącu :D

Jutro nie dam rady,szkoda cholera :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja też jestem za spotem :) hehe

takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego!

Opublikowano

Kiedy spot? chętnie wpadne :)

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak ożywicie spocik w walbrzychu to się pisze ja z Nowej Rudy jestem :) wiec moge byc za kazdym razem ;p

Opublikowano

W Wałbrzychu spoty umarły, kilka razy próbowaliśmy się spotkać ale udało się raz :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja tam mogę wpaść jestem z okolicy najchętniej jak by ktoś z vagiem był :P

Opublikowano

Vagów ci u nas dostatek :grin: ale prędzej to chyba sam do mnie podjedź, bo spota to we dwóch nie rozkręcimy

Opublikowano

Bo potrzebuję aby ktoś sprawdził błędy w module i zamku bo z pilota zamyka po zgaśnięciu przycisku świateł awaryjnych to samo z otwarciem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moi drodzy Ziomkowie - potrzebuje pomocy przy vagach kablach itp... kupiłem kabelek i za cholerę nie umiem tego ogarnąć poinstalować programów... i już mnie szlag trafia...itp....

Kto byłby tak miły i wspomógł mnie pomocną dłonią? Jestem ze Świdnicy i mam czas do Sylwestra ;)

Czekam na odzew !!!

pozdrawiam Dolnośląskich Audimaniaków...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany działamy coś ??? :decayed: Chyba że nie macie czasu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.