Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Organizuje sie tu jeszcze jakies zloty w w-chu? Jestem nowy i chetnie bym zobaczyl jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie "Wałbrzyszanie" macie jakieś zdanie o firmie tuneFORCE z wrocławskiej (W-ch)?? Partacze czy raczej dobrą robią robote ?? Po planowanej wymianie na jednomas przydało by się troszkę więcej niutków i ogierków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowa firma u nas ale widzialem ze maja kilka warsztatow w calej polsce wiec byc moze sa czegos warci. Ja tez myslalem zeby sie tam przejechac niebawem.

Edit@

Troche poczytalem i popytalem na ich temat i ludzie chwalili sobie ich uslugi wiec moze i faktycznie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozeznał by się ktos jaką maja tam hamownie i jaki koszt jednostkowego hamowania? ?? i ewentualnie jak na którymś spocie wbić w kilku na rolki i jaki wtedy byłby koszt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozeznał by się ktos jaką maja tam hamownie i jaki koszt jednostkowego hamowania? ?? i ewentualnie jak na którymś spocie wbić w kilku na rolki i jaki wtedy byłby koszt :P

Kilka lat temu był taki zlot w świdnicy koszt 100. Trza jechać sprawdzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wałbrzych

Panowie mam taką sprawę mam problem z moim licznikiem, mianowicie nie pokazuje mi temp. oleju i co jakieś 100km wyskakuje mi kontrolka oleju, i w związku z tym potrzebuję waszej pomocy, będzie ona polegała na podmiance na kilka sekund licznika w celu sprawdzenia czy na waszym liczniku będzie działała temp oleju ewentualnie skopiował bym wsad licznika i przełożył do swojego żeby sprawdzić czy to nie kwestia wsadu. Potrzebuje kogoś kto ma a4 b5 z 2000r i silnikiem 1.9 i oczywiście licznik z pełnym fisem oczywiście z Wałbrzycha :) był bym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wałbrzych

Panowie mam taką sprawę mam problem z moim licznikiem, mianowicie nie pokazuje mi temp. oleju i co jakieś 100km wyskakuje mi kontrolka oleju, i w związku z tym potrzebuję waszej pomocy, będzie ona polegała na podmiance na kilka sekund licznika w celu sprawdzenia czy na waszym liczniku będzie działała temp oleju ewentualnie skopiował bym wsad licznika i przełożył do swojego żeby sprawdzić czy to nie kwestia wsadu. Potrzebuje kogoś kto ma a4 b5 z 2000r i silnikiem 1.9 i oczywiście licznik z pełnym fisem oczywiście z Wałbrzycha :) był bym bardzo wdzięczny :)

Nie da rady zdiagnozować przyczyny na kompie, np Sowa z rusinowej lub Wrocławska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozeznał by się ktos jaką maja tam hamownie i jaki koszt jednostkowego hamowania? ?? i ewentualnie jak na którymś spocie wbić w kilku na rolki i jaki wtedy byłby koszt :P

VAG Meeting Bielawa

Podjedź tam, na bank będzie hamownia. W tamtym roku była i nie mieli chwili przerwy więc w tym roku pewnie nie odpuszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, też się wybieram jako obserwator :-)

będzie może ktoś na tej imprezie z VCDS-em bo potrzebuje połączy się z bluetoothem a mój kabel nie daje rady ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie "Wałbrzyszanie" macie jakieś zdanie o firmie tuneFORCE z wrocławskiej (W-ch)?? Partacze czy raczej dobrą robią robote ?? Po planowanej wymianie na jednomas przydało by się troszkę więcej niutków i ogierków :)

Byłem u nich i stwierdzili cytuje " Audi nie zrobimy ponieważ nie dotykamy samochodów z przed 2000r " a za znajomego tuarega 2.5 TDI 174KM 05r powiedzieli 999zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tą chwile to ja sie tam wybieram,ale co będzie w lipcu,okaże się :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś zorganizujemy małego w Wałbrzychu panowie? :wink:

Dużo A4-ek lata i może nawet się często mijamy...

Ktoś chętny na spota? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakiś mały spocik w weekend?

Później moje b5 leci do lakiernika... wiec 2 tygodnie będę bez autka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...