Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zakup kluczyka z allegro


kunbo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem odpowiedzi na forum ale konkretnej nie znalazłem więc piszę.

Chciałbym zakupić taki kluczyk http://www.allegro.pl/item375532307_orginalne_kluczyk_kluczyki_audi.html do mojej A4. Centralkę chyba mam, bo jak przekręcam kluczyk w drzwiach to drzwi sie otwierają/zamykają i nawet przy dłuższym przytrzymaniu otwierają/zamykają sie szyby i przy otwartym szyberdachu-szyberdach. Czy jak kupie ten kluczyk zakoduje go do mojej centralki tak żeby zamykać/otwierać auto? czy muszę kupić jakiś odbiornik i go zamontować? Poza tym wyczytałem że klucze nadają na różnych częstotliwościach i jeżeli moja centralka współpracuje z kluczami to jak mam się wywiedzieć na jakiej częstotliwości? Dodam że mam VAG'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz linka,najpierw sprawdz,czy miales jakies piloty wczesniej,a potem probuj http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm :wink4:

A jak mam wyczytać na jakiej częstotliwości pracuje moja centralka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinasz Vaga i patrzysz,czy wczesniej byly piloty,a jesli nie,to czy mozna dodac,

wszystkie piloty od audi smigaja na tej samej czestotliwosci,inaczej nie moglbys ich dopasowac i w druga strone jesliby chodzily na roznych,to moglbys zakodowac kazdy pilot od innego auta,a tak nie jest

zmienia sie tylko kod wysylany z pilota do centralki,vagiem tylko synchronizujesz centrale z pilotem

reszte masz opisana w linku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie ,gdybys nkie mial alarmu,tylko sam central,musialbys miec specjalny modol,ktory umozliwialby sterowanie centralnym radiowo,a kazdym vagiem mozesz to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, to nie jest takie proste jak sie wydaje niestety, Ja kupielem nowy kluczyk i kicha :( moj alarm firmy cobra niestety niechcial sie sparowac z nowym kluczykiem :( probowalem wszystkiego co znalalem w necie. Vag nie laczy sie z centrlanym zamkiem a co za tym idzie z alarmem, te roczniki (i moj rowniez) byly jeszcze dosc ubogie w elektronike w podstawowych wersjach. Zanim kupisz upewnij sie ze uda Ci sie polaczyc z centralnym zamkiem. Z grotem tez bedzie problem. Ja zniszczylem jeden oryginalny, docialem grot pilnikami i udalo mi sie go wlozyc do scyzoryka. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie VAG łączy się z centralnym, tylko nie wiem jaki klucz kupic bo na allegro jest ich troche. Dorobić grot to nie problem, u mnie kosztuje to 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, tak, przelozylem elektronike od starego pilota do scyzoryka, bez pilnikow i lutownicy sie nie obylo, ale dziala :gwizdanie: Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick a czy ten klucz będzie dobry?

na zdjeciu z allegro nie widac jaki jest grot ,najlepiej zobacz na swoim kluczyku,jaki jest symbol,19726f19b86501d4m.jpgja mam taki ,a potem zapytaj sie sprzedajacego-tak,na wszelki wypadek,bo nie wiem jaki masz ty,jesli taki,jak ma jocker ,to moze nie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powinien pasowac,ale zapytaj sie sprzedawcy,bo dokladnie nie widac go na zdjeciu,niech ci powie albo pokaza inne zdjecia,dla pewnosci,zeby nie bylo odsylania,albo kombinowania z dopasowaniem :wink4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 22:43 _________________________________________________

ja mam wlasnie taki typ grota.

a miales na mysli moj,czy jockera?

ten z allegro wyglada na taki ,jak ja mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mialem cobre 7777. takie jajko z dwoma szarymi przyciskami, jednym wiekszym i mniejszym, Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...