Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"


shiz

Rekomendowane odpowiedzi

Bez dwóch zdań - oczywiście pójdzie. Zastanawiam się tylko o ile żeby nie było za mało bądź nie przesadzić... Może coś podpowiecie Panowie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że koła i modzenie auta to sprawa indywidualna, dlatego napiszę od siebie że felgi pasują "jak ku..ie majtki":kox: Kurna - tyle jest fajnych ori kółek do B8, szkoda, że nie poszedłeś tą drogą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że koła i modzenie auta to sprawa indywidualna, dlatego napiszę od siebie że felgi pasują "jak ku..ie majtki":kox: Kurna - tyle jest fajnych ori kółek do B8, szkoda, że nie poszedłeś tą drogą:wink:

Cz%ść,

Myślałem o ori, naprawdę! Ale z moimi felgami to w ogóle długa historia...

Od przeszło 2m-cy szukałem. Jedne 19" już nawet kupiłem (szprychowe - używane) ale szybko je zwróciłem po sprawdzeniu... szkoda gadać, na szczęście zwrot bez problemów.

Bazowo szukałem rs6 ori 19" - chyba najpopularniejsza felga u nas na forum do b8 - wygląd rewela nie ma co ukrywać, sam sobie zadawałem pytanie czy cokolwiek innego wogóle może pasować... Nawet miałem okazję je kupić w sensownej cenie, niestety wyskoczyły inne wydatki...

Na szczęście (bądź nie :) ) na niemieckim forum kilkanaście stron zdjęć przekonało mnie, że nie trzeba się trzymać standardów.

W międzyczasie cały czas szukałem Tomason'ów TN4 - moim zdaniem są kozackie, i również tu by pasowały.

Przewinęła się też myśl o dawnym ulubionym wzorze - Keskin KT5, ale to już wogóle chyba zostałbym zrównany z ziemią za "prawie" pełne felgi do tego modelu - chociaż mógłby wyglądać ciekawie :)

Następnie nagrane miałem 18" s-line z a5. Strasznie się jarałem, bo wzór mi się bardzo podoba i cena była świetna. Leżały, czekały. Po 3 tyg jak juz opony jechalem kupić okazało się że, mają et29...

Miałem takie "ciśnienie" że poprostu kupiłem te, ale nie tak do końca w ciemno i na siłę, bo mało brakowało do w/w Tomason'ów...

Jeszcze do tego kobieta... "ile można szukać felg, czy ty jesteś normalny?" :D i tak prawie codziennie...

Naprawdę mi się podobają aktualne (jeździ na takich srebrnych u mnie w mieście c6 avant, wygląda kozacko); białe malowanie - super, sam będę zmieniał kolor (oklejał) auta na biało - będzie IMO pasowało. Poźniej sprawdziłem zdjęcia... moim zdaniem pasuje (przemalować można zawsze) i wziąłem:

30533180007_large.jpg

eta_beta_audi_s5.jpg

etabeta_tettsut_silver_19_zoll.jpg

etabeta_tettsut_x_nero_20_zoll.jpg

A decyzję m.in. upieczętował sentyment do felg z poprzedniego samochodu, których malowanie było b. podobne (stare odkopane foto):

images_thumb_629584_800_800_resize.jpg

Swoją drogą myślę, że -20mm z s-line, czyli ori sprężyny to będzie za mało, będę kupował coś pomiędzy -30/35/40mm Dorzucam dzisiejsze foto "kangura/kozy/allroada":

20130515_163737.jpg

20130515_163749.jpg

****Wybaczcie nudną historię felg etc :D ale to zmęcznie... chyba za dużo dziś pra%%cy... :) na dodatek jeszcze nie koniec ;P****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO srebrne wyglądają bardzo ładnie jak na nie ori wzór ale ta wersja kolorystyczna jest co najwyżej średnia :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No alvaro mi właśnie o ten kolor bardziej niż o wzór chodziło - etabeta jest śliczną felgą, ale w tej kolorystyce wygląda mało atrakcyjnie :thumbdown: Fakt, że dodatkowo efekt psuje srebrny kolor (srebrne felgi były by idealne) to wysoko sterczące zawieszenie - może na glebie będzie rzeczywiście lepiej.

Dobrze, że nie założyłeś tych TN4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak okleisz auto to będzie za***iście pasować na glebie! O ile dobierzesz właściwy kolor folii lub plastipa :wink:

Ja uwielbiam wszystkie pięcio ramienne fele o ile są proporcjonalne - rant-ramię-środek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam czarne wnętrze, na razie wlatuje konsola, następnie kierownica (nie wiem jeszcze czy się uda wsadzić multifunkcje...), kolejno środek - skóra z alkantarą i czarna podsufitka :)

20130809_074011.jpg

Konsola już wsadzona. Na razie sama z resztą niedopasowaną wygląda średnio cienko, ale wszystko po kolei, a najpierw urlop :P

Pozdrawiam

EDIT:

Chromowana ramka grilla pomalowana w czarny połysk, ale nie mam zdjęć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,

Trochę roboty było ;)

Wszystkie plastiki wymieniają czy tylko deskę, slupki i sufit?

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niestety, narazie sama decha + kilka plastikow. Czekam na podsufitke, potem alkantara z reszta plastikow i podloga wleci :)
Po powrocie z urlopu czekaja rowniez na mnie srebrne elementy (m.in. Ten nad schowkiem), ktore U mnie byly gladko srebrne, wkladam z dziurkami/wypustkami.

[EDIT] 2016

After 3 years...

Pics_Art_05_16_05_45_133.jpg
Edytowane przez shiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fu*k auto kozak :) ten kolor robi robotę z tym dachem i przodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częstotliwośc wątku - raz na 3 lata :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :))

Coś mnie tchnęło ostatnio po kilku głębszych i przypełzłem z powrotem na forum :)

Już dorzucam jakieś foty natomiast jest mały problem... Dupcia jest przed kodowaniem lamp i zmianą wydechu... Z tyłu mam założony zderzak S4 polift, ale jeszcze nie wrzuciłem wydechu i lamp. Cztery kominy od s4 i lampy "neon" czekają aż zawiozę je do montażu/kodowania. Mam ostatnio urwanie głowy z racji przeprowadzki o 1300km od aktualnego miejsca zamieszkania i pewne rzeczy muszą chwilę odczekać. Tył wygląda komicznie... jedna wnęka na "rury" w zderzaku jest pusta :) nie ma co płakać w najbliżyszym czasie kończę upgrade.

A puki co:

- Zderzak przód s-line Competition Plus (dokładka dolna na czarno tak jak powinno być w komplecie)

- Lusterka czarne (jak w pakiecie Competition Plus)

- Listwy boczne s-line - czarne (tak jak powinno być w komplecie do w/w)

- Lotka s4 czarna

- Grill s4 czarny

- Zderzak tył... długo myślałem czy walić do kompletu zderzak z dwoma kominami tak jak fabryka puszczała wersje Competition Plus. Jednak zdecydowałem się na s4 po lift + 4 kominy - co tu dużo mówić jest ładniejszy. Dokładka zderzaka malowana na czarno.

Pics_Art_11_27_03_27_36.jpg
Pics_Art_04_28_11_33_402.jpg
20160514_152512.jpg
Pics_Art_05_08_12_23_50.jpg
20160506_205807.jpg
Pozdrawiam i dajcie mi ciut więcej czasu i niebawem wrzucam całą resztę :)
EDIT:
Nie mogę zdecydować jaki znaczek włożyć.... czarny czy chrom. Doradźcie Panowie :)
Edytowane przez shiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dal znaczek chrom... No i te felgi troche psuja ogolny wyglad. Nie myslales o innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dal znaczek chrom... No i te felgi troche psuja ogolny wyglad. Nie myslales o innych?

Myślałem i to sporo... Ori buty od audi są naprawdę mega (rotory/rs6) i nie ma co się sprzeczać - zawsze pasują. Jednak chcę mieć coś innego i kompletnie nie chodzi tu o koszty. Ba... od 3 lat zbieram się z malowaniem felg na "ciemny chrom"/czarne ( po prostu coś bardziej pasującego/normalnego), jednak właśnie ten inny wygląd mnie przy nich trzyma... Wielu z nas poprawnie stwierdzi, że na rotorach byłoby kozak i nie zaprzeczę, ale u mnie w mieście każda "nowsza" audi lata właśnie na tych felgach.

Więc zdecydowanie NIE chcę "serii".

Jeśli przemalować to na "ciemny chrom", całe czarne, a może grubo czerwony/pomarańczowy (znajomy tak miał, co prawda do białego koloru ale było kozak :) ) :D?

EDIT:

znalazłem fotę w/w kolorowych felg. (nie komentujmy błotnika)

20140715_190002.jpg
Edytowane przez shiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek chrom, bo kierowca przed Tobą musi widzieć w lusterku że to stereotypowe Audi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...