Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to już wiem że kiedyś sie mijałem z tobą w radomiu,a4 piękna :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

może kiedyś znajdę trochę czasu na jakieś lepsze zdjęcia w plenerze ale póki co kolejne z placu :decayed:

DRL już zamontowane ale nie mam zdjęcia jak świeci na aucie

IMG_2645.jpg

kolejna wymiana foteli za mną :decayed: tym razem podgrzewane sporty w pełnej skórze i pełnej elektryce aż proszą się o pamięć :wink:

IMG_2921.jpg

pod czas pokazów AIR SHOW w Radomiu miałem małą przycierke :facepalm:

IMG_2935.jpg

IMG_2936.jpg

grill s4 niestety umalowany cały na czarno i bardzo się zlewa z ramka. Szukam także dolnego do kompletu

IMG_2923.jpg

jako ze brakuje mi czegoś z poprzedniego auta co mi się bardzo podoba

IMG_0193.jpg

to poprosiłem o to sam siebie na mikołaja :decayed: tylna klapa usa

IMG_3078.jpg

po za tym przyciemniłem szyby narazie mam reklamę na tylnej ale to za niedługo się zmieni i bd ciemna

IMG_2909.jpg

IMG_2910.jpg

IMG_2913.jpg

IMG_2916.jpg

IMG_2926.jpg

IMG_2932.jpg

ogólnie auto jest dookoła poobijane :facepalm: jeszcze w poniedziałek kolega oberwał mi dokładkę z przodu i porysował z prawej strony tak wiec po zimie szykuje sie na malowanie raczej całego auta :kwasny: na dniach może wleci coś na co tez długo czekam :jerk:

Opublikowano

Ciemne szyby nie podobają mi się :kwasny:

Opublikowano
:git: z klapa będzie :kox:
Opublikowano

Jak myślisz ile pojeździsz z tymi szybami ?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jedze ponad miesiąc i nic a uwierz mi ze pól dnia spędzam w samochodzie póki co nikt sie nie doczepil a jak doczepi to i tak nie zerwe niech zabierają dowód

Opublikowano

Z klapa bedzie jeszcze lepiej:wink:

Szyby wg mnie krok w tyl...

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie poluje na zderzak s4 na tył i klapa USA i bd malina co do szyb to potrzebna mi szyba na Taxi :wink: a jak przyciemniac to wszystkie

Opublikowano

Bardzo ładna a4. A co do kolegi który pisał coś o szybkach ja miałem tak samo przyciemnione w tolku jezdzilem 2 lata zrobiłem ponad 40 tys i nikt sie nigdy nie przyczepił

Opublikowano

nie no ogolnie ladnie to wyglada ze wszystkimi ciemnymi ale sam wiesz jakie sa przepisy u nas:kwasny: ja przednie zostawialem u siebie bym nie pojezdzil :kwasny:

Opublikowano

kolega widziany wczoraj wieczorem na Wacynie,.

ja mam ciemne od 6 lat, już nie sa takie ciemne jak na początku, jakoś nigdy nie zrywałem,. pozdr

Opublikowano

ja mam ciemne od 6 lat, już nie sa takie ciemne jak na początku, jakoś nigdy nie zrywałem,. pozdr

bo ty pracujesz gdzie pracujesz i z kolegami policjantami jesteś na ty ... nie masz prawa głosu:grin: sorry za ot

Opublikowano

oj tam, ale przeglądów podbijac nie chcieli,.

Opublikowano
  • Autor

Ja sie szybami nie przejmuje zerwać nie zerwe bo mnie nikt nie zmusi a dowód niech zabiera przegląd najmniejszy problem :wink:

A pochwale sie ze ciemno zrobiło sie tez w środku :decayed: jutro foto

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 22:48 ----------

a_012.jpg

Opublikowano

nice:naughty:

Opublikowano

Fajny silniczek i ta skrzyna... Powiedz jakie spalanie jak gdzies dalej lecisz na 6 :-)

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nie wiem bo nigdy nie sprawdzałem ile pali na trasie ale po mieście ok 16-17 litrów LPG

Opublikowano

U mnie w cyklu mieszanym niecałe 11l.

Żeby nie było OT czarny sufit zawsze ma u mnie wielki PLUS.

Pozdrawiam, świetna fura :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tylko w sobotę proszę Tym przyjechać:-)

Opublikowano
  • Autor

no tym a czym :grin: tylko jak ja go włożę do środka ?:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.