Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA


kuba9001

Rekomendowane odpowiedzi

może kiedyś znajdę trochę czasu na jakieś lepsze zdjęcia w plenerze ale póki co kolejne z placu :decayed:

DRL już zamontowane ale nie mam zdjęcia jak świeci na aucie

IMG_2645.jpg

kolejna wymiana foteli za mną :decayed: tym razem podgrzewane sporty w pełnej skórze i pełnej elektryce aż proszą się o pamięć :wink:

IMG_2921.jpg

pod czas pokazów AIR SHOW w Radomiu miałem małą przycierke :facepalm:

IMG_2935.jpg

IMG_2936.jpg

grill s4 niestety umalowany cały na czarno i bardzo się zlewa z ramka. Szukam także dolnego do kompletu

IMG_2923.jpg

jako ze brakuje mi czegoś z poprzedniego auta co mi się bardzo podoba

IMG_0193.jpg

to poprosiłem o to sam siebie na mikołaja :decayed: tylna klapa usa

IMG_3078.jpg

po za tym przyciemniłem szyby narazie mam reklamę na tylnej ale to za niedługo się zmieni i bd ciemna

IMG_2909.jpg

IMG_2910.jpg

IMG_2913.jpg

IMG_2916.jpg

IMG_2926.jpg

IMG_2932.jpg

ogólnie auto jest dookoła poobijane :facepalm: jeszcze w poniedziałek kolega oberwał mi dokładkę z przodu i porysował z prawej strony tak wiec po zimie szykuje sie na malowanie raczej całego auta :kwasny: na dniach może wleci coś na co tez długo czekam :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedze ponad miesiąc i nic a uwierz mi ze pól dnia spędzam w samochodzie póki co nikt sie nie doczepil a jak doczepi to i tak nie zerwe niech zabierają dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poluje na zderzak s4 na tył i klapa USA i bd malina co do szyb to potrzebna mi szyba na Taxi :wink: a jak przyciemniac to wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna a4. A co do kolegi który pisał coś o szybkach ja miałem tak samo przyciemnione w tolku jezdzilem 2 lata zrobiłem ponad 40 tys i nikt sie nigdy nie przyczepił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ogolnie ladnie to wyglada ze wszystkimi ciemnymi ale sam wiesz jakie sa przepisy u nas:kwasny: ja przednie zostawialem u siebie bym nie pojezdzil :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega widziany wczoraj wieczorem na Wacynie,.

ja mam ciemne od 6 lat, już nie sa takie ciemne jak na początku, jakoś nigdy nie zrywałem,. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ciemne od 6 lat, już nie sa takie ciemne jak na początku, jakoś nigdy nie zrywałem,. pozdr

bo ty pracujesz gdzie pracujesz i z kolegami policjantami jesteś na ty ... nie masz prawa głosu:grin: sorry za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie szybami nie przejmuje zerwać nie zerwe bo mnie nikt nie zmusi a dowód niech zabiera przegląd najmniejszy problem :wink:

A pochwale sie ze ciemno zrobiło sie tez w środku :decayed: jutro foto

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 22:48 ----------

a_012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem bo nigdy nie sprawdzałem ile pali na trasie ale po mieście ok 16-17 litrów LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w cyklu mieszanym niecałe 11l.

Żeby nie było OT czarny sufit zawsze ma u mnie wielki PLUS.

Pozdrawiam, świetna fura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...