Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA


kuba9001

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwonae kokardę uwiarzemy i będzie wystawał z bagaja.

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 11:41 ----------

Świetna fura- oblukana na żywca. Pare rysek jest ale to pikuś :wink:

Miło było poznać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwonae kokardę uwiarzemy i będzie wystawał z bagaja.

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 11:41 ----------

Świetna fura- oblukana na żywca. Pare rysek jest ale to pikuś :wink:

Miło było poznać :decayed:

no i kolejny element układanki odebrany od Marcina zderzak na tył od s4:banan:

do świetności to jej brakuje już Ci wczoraj mówiłem jak złoże wszystko do kupy i ogarnę ją lakierniczo wtedy bd dobrze:wink:

mi tez było milo poznać i do następnego jak bd w Radomiu to dzwon obejrzę Twoja :wink:

teraz muszę jakoś wyrezac pdc w tym zderzaku tylko jak?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce na otwory powinny byc zaznaczone od wewnetrznej juz w zderzaku wiec nie powinno byc problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jutro jadę szukać uchwytów. Tez jestem ciekawy czy mi to wyjdzie :decayed:

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 21:24 ----------

wpadły postojówki i oświetlenie tablicy od kolegi Tomnik

IMG_3290.jpg

IMG_3292.jpg

podświetlane klamki

IMG_3297.jpg

oraz białe lampki w drzwiach

IMG_3299.jpg

a takie coś czeka na montaż :decayed:

20140104_092321.jpg

---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

taka tam "polerowana" trawersa:grin:

IMG_3276.jpg

IMG_3277.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły od Tomnika są naprawdę spoko i nie świecą na niebiesko jak większość oświetlenia led :naughty: sam zakupiłem do środka. Wewnętrzne było sobie dokupić od niego polecam:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jutro jadę szukać uchwytów. Tez jestem ciekawy czy mi to wyjdzie :decayed:

Ktoś w dziale sprzedam miał na sprzedaż komplet w dobrej cenie :hi: fajne fotele :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

IMG_3320.jpg

Dzieki Marcino87:drinks:

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 03:43 ----------

wpadły zegary z rs4 w sumie to narazie tarcze i obudowa z czarnymi ringami a jak bd luźne $$$ na zakodowanie to reszta licznika i nareszcie kolorowy fis

IMG_3354.jpg

okleiłem dekory w czarny polysk ale na wiosnę z malowaniem auta pomaluje tez dekory dla lepszego połysku

jest tez klamka US:naughty:

IMG_3355.jpg

ale potrzebny sterownik drzwi w wersji high jakby ktoś coś to pw:wink:

jest tez guziczek do otwierania klapy musze tylko podjechac do aso zamowic panel w drzwi

IMG_3356.jpg

kupiłem ostatnio grill dolny od S4 z myślą wpasowania go w dolna kratkę S-line ale jakiś debil wysłał mi górny i teraz się tłumaczy ze innego nie ma :facepalm:

i teraz pytanie jak lepiej bd wyglądać na srebrnym mój obecny z s4 pomalowany cały na czarno chrom razem ze środkiem czy czarna ramka i środek ori s4 ?

nie mam foto jak to teraz wygląda postaram się pstryknąć ale póki co jak przymierzałem to ten szary środek do niczego nie pasuje chyba ze i dolna kratka była by w ori kolorze i czarna ramka to może wtedy co myślicie jak lepiej ? auto ogólnie jest srebrno czarne i na wiosnę myślę pomalować grile przód listwy drzwi dolne znaczek tył i przód i listwę zderzaka z dyfuzorem s4 w black piano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do grilla ori srodek bedzie ladnie wygladac tak samo jak i czarny ale pod warunkie mze bedzie reszta elementow w to piano zrobiona :wink:

z czasem dorwiesz dol i bedzie komplet

otwieranie klapy ze srodka dobry modzik :thumbup1:

zegary tez sie ladnie prezentuja wkoncu rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie plan był ze przyjdzie dół i umaluje jak górny na czarno cały bo ten szary do niczego mi nie pasuje ale znowu na czarnym nie widać bardzo żeby ten grill od zwykłego się czymś różnił bo te pionowe żeberka się zlewają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary extra sie prezentuja :naughty: wlasnie poluje na licznik z kolor fisem :whistling: i dekory tez super na wiosne przemaluje z bialej perly na piano black :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba lewa tylna lampa cała chyba ci nie trybi, leciałem kawałek za tobą na zbrowskiego do żeromki to nic nie działało.

Klapa robi swoje za***ista:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie miałem stopu z tej strony bo na fisie wywala mi ale nie chciało mi się zajrzeć dziś ograne bo może i reszta się przepaliła :facepalm: dzięki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko lekko doj**ałeś pod górke koło Radomiaka a mój ledwo ducha nie wyzionął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zderzak kiedy bedzie? Sline poszedł to albo se w uja,lecisz z Wujkiem Marcinem i fot nie dajesz albi bez zdesia smigasz:-) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdes juz jezdzi jutro zrobię foty narazie to jeszcze nawet żarówki nie zmieniłem od stopu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tablica rej. też padła co tam masz za świeczki bo ładnie oświetlają też rurki?? bo stroboskop mam jak miałeś poprzenio:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...