Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no potencjał jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor
led lewy od oświetlenia tablicy mryga ci jak stroboskop:wink:

kulturalny kierowca grzecznie puszcza pieszych na żeromce :grin:

Tez kiedys widziałem Kube na mieście i wiesz co...przypomnial mi się pewien film:decayed: TAXI, tak pięknie szybko wchodził w zakręt na 1905 roku hehe

hehe szkoda ze nie widzieliście na kieleckiej jak z Emilk89 i Maja99 we trzech lataliśmy bo jedyny film jaki mógłby przyjść do głowy to szybcy i wściekli scena z trzema czarnymi identycznymi hondami hehehe :grin::grin::grin:

a tymczasem wpadł kolejny mały mod mianowicie tylny łokieć z Mc donaldem

IMG_1783.jpg

Opublikowano

Zawieche już zmieniłeś?

Opublikowano

kuba lotka z klapy ori czy laminat ?

Opublikowano
  • Autor
Zawieche już zmieniłeś?

Tzn?

kuba lotka z klapy ori czy laminat ?

Lotka ori s4

Opublikowano
Zawieche już zmieniłeś?

Tzn?

kuba lotka z klapy ori czy laminat ?

Lotka ori s4

mówiłeś cos ze zawieche bedziesz robił bo juz Ci siada?

Opublikowano
  • Autor

Aaa tulejki sie juz prawie wyje... I bd zakładał poliretany czy jakoś tak ale to musi poczekać na $:kwasny:

Opublikowano

to jak założysz będziemy mieć w mieście auto testowe ciekaw sam jestem ile wytrzymają u ciebie:hi:

Opublikowano
  • Autor

pewnie tez nie długo :grin:

Opublikowano

musze kiedys takie taxi zamowic u ciebie i poprosze o expresowa opcje podrozy :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej to takie expresowe taxi ze jest na miejscu zanim zdążysz zadzwonić:decayed::decayed:

Opublikowano

Kuba linki masz w radomskich spotach odnośnie modułu i itp

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam

widziałem ostatnio na mieście, chyba inne koła już są??? [pozdrawiam

Opublikowano
witam

widziałem ostatnio na mieście, chyba inne koła już są??? [pozdrawiam

ja tez widziałem na jakimś chromie chyba?

Opublikowano

łopaty wywalił?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

przez parę dni były chromy ale na szczęście już są łopaty. Musiałem założyć tamte bo tylko do takich miałem dostęp z tym samym rozmiarem opon co moje które są wbite w legalizacje taksometru. Miałem mało powietrza z tylu i tak jeździłem nie czułem aż na oponie zrobiły się "wielkie bąble" gdzie mało jej nie rozerwało juz i pokrzywiło felgę ale wszystko ogarnięte teraz chodzę sprawdzam czy już nie ucieka nigdzie powietrze :wink:

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 13:48 ----------

mała aktualizacja modów :wink:

lusterko wewnętrzne czarne fotochrom z czujnikiem zmierzchu

IMG_2629.jpg

zewnętrzne fotochromy

IMG_2630.jpg

przyciski i kubek w chromie

IMG_2627.jpg

nareszcie ogarnięta elektryka szyb z tyłu i komplet boczków w skórze

IMG_2631.jpg

siatki w oparciach foteli

IMG_2626.jpg

ogarnąłem tez grzane fotele narazie znowu naleśniki ale jak trafia się kubełki to znowu zamienię

na dniach przyciemniam szyby i montuje drl wtedy porobię jakieś ładne foto

Opublikowano

git furka:banan:

Opublikowano
  • Autor

dzięki:wink:

Opublikowano

NICE:thumbup1:

Opublikowano

ja chce zeby takie taxi latały po CB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.