Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA


kuba9001

Rekomendowane odpowiedzi

a klapa otwiera się idealnie :shock3:

pięknie się szybko otwiera i przyhamowuje z gracją:grin: idealnie jak dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwieranie kalpy :slina: jakie amory tam dales?

zazdorszcze tego parktronica calego no i bixow :slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiasy przerobione z innych zawiasów ze sprężynami :wink: siłowniki maja 730N jeden jest nówka a drugi używany i w takie niskie temp nie zawsze się otwiera do końca w garażu jak było ciepło to i na starym 730N i starym ori 650N się otwierało ale chyba muszę dopracować zawiasy bo przespawane było z jednych do drugich ramie ze sprężynka i chyba coś zaciera dlatego tak jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiasy przerobione z innych zawiasów ze sprężynami :wink: siłowniki maja 730N jeden jest nówka a drugi używany i w takie niskie temp nie zawsze się otwiera do końca w garażu jak było ciepło to i na starym 730N i starym ori 650N się otwierało ale chyba muszę dopracować zawiasy bo przespawane było z jednych do drugich ramie ze sprężynka i chyba coś zaciera dlatego tak jest :kwasny:

Ale jak dla mnie idealnie teraz się otwiera - nic nie zmieniaj :wink: chyba że jeden siłownik działa inaczej niż drugi..

Bardzo fajnie to wygląda jak klapa zwalnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo fajnie wygląda jak klapa się tak zatrzymuje i dopiero później cała otwiera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała aktualizacja tematu:decayed:

zdjęcia na szybko

IMG_1490.jpg

IMG_1492.jpg

IMG_1493.jpg

IMG_1496.jpg

w aucie zagościła gleba gwint eibach pro street skręcony na maxa ale trzeba wyregulować co by równo stal kola 18 cali rs6

wymiana deski i całego środka na czarny została tylko kierownica i mieszek w swingu jakby ktoś był chętny to zapraszam:decayed:

na razie jest skóra z elektrycznymi lędźwiami i schowkami pod fotelami ale bez grzania kupiłem maty ale nie pasują także mam do sprzedania jak coś:decayed:

pociągnąłem instalacje już pod elektrykę i grzanie foteli oraz elektrykę do tylnych szyb szukam tylko boczków skórzanych pod elektrykę z tylu

jak na razie tyle bo fundusze na auto się wykruszyły ale planów jeszcze trochę jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealna srebna a4 z zewnatrz :slina::shock3:

do ideału z zewnątrz jej jeszcze trochę brakuje chociażby lakierniczo ale tym się kiedyś zajmę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał taką bazę tj z turbo tez bym porezał:kox:

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 22:45 ----------

na żywo prezentuje się jeszcze lepiej :wink: pozdro

zapomniałem oblukać to otwieranie klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjebista taksówa, klienci smigaja pewnie na II strefie :decayed:................................................................................................................................. stad kasa na mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zmienilo sie nie do poznania:wink:

Ale na taxe wogole mi ono nie pasuje.

Ja ledwo w 3 osoby jezdze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na taxe to już się teraz nie nadaje sztywno bardzo i twardo ale fajnie się patrzy w lusterku jak ludzie na dołkach podskakują na tylnej kanapie heheh:decayed:

ogólnie ciężko jest wjechać w niektóre miejsca ale daje rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód auta super... ogólnie ciekawa Taryfa ;) jak ogarnąć tak klape??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

led lewy od oświetlenia tablicy mryga ci jak stroboskop:wink:

kulturalny kierowca grzecznie puszcza pieszych na żeromce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

led lewy od oświetlenia tablicy mryga ci jak stroboskop:wink:

kulturalny kierowca grzecznie puszcza pieszych na żeromce :grin:

Tez kiedys widziałem Kube na mieście i wiesz co...przypomnial mi się pewien film:decayed: TAXI, tak pięknie szybko wchodził w zakręt na 1905 roku hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...