Skocz do zawartości
IGNOROWANY

denerwójące stukanie


mati17451

Rekomendowane odpowiedzi

witam przeczytałem wszystkie wiadomości i nie znalazłem odpowiedzi podczas skręcania w lewo gdy nadwozie się przechyli słychać metaliczny stuk z lewej przedniej strony i czuć tak jak by pod nogami kierowcy,wymienione tuleje wahaczy drążki kierownicze,końcówki ,łączniki stabilizatora,gumy stabilizatora.Na stacji diagnostycznej wszystko sztywne brak luzów amory po 77% równo z każdej strony szarpaki też nic wykazały a stuk jest,proszę o pomoc

---------- Post dopisany 01-12-2012 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 20:35 ----------

naprawione jeżeli może komuś to pomóc była poluzowana poduszka silnika lewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy i mam podobny objaw i nic nie mogę znaleźć. U mnie stuka najbardziej jak skręcam lekko w prawo a podczas jazdy na wprost stukanie troszkę ustępuje dodam ze te objawy są dopiero wyczuwalne na bruku proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy i mam podobny objaw i nic nie mogę znaleźć. U mnie stuka najbardziej jak skręcam lekko w prawo a podczas jazdy na wprost stukanie troszkę ustępuje dodam ze te objawy są dopiero wyczuwalne na bruku proszę o pomoc

Na trzepaki z samochodem powinno wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dwa razy na trzepakach i nie widzą żadnych luzów w zawieszeniu i na trzepakach nic nie puka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź magiel,czy nie ma luzów.Potem przeguby,skręć kołami prawie na maksa i rusz dynamiczniej,jak zazgrzyta to przegub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DENERWUJĄCE" uje się nie kreskuje

używajmy polskich znaków ale poprawnie ( popraw temat bo aż razi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj magiel stuka tak jak wybite końcówki drążków lub same drążki.

Jak auto pływa ci po drodze to jest objawem walniętego magla.

Na postoju w odpalonym aucie jak poruszasz dynamicznie kierownicą raz w jedną stone raz w druga i usłyszysz metaliczny stukot to też MOŻE być magiel.

Ogólnie wpisz w gogle objawy maglownicy i dowiesz się wiecej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...