Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi - ktoś chętny do analizy??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak pisałem wcześniej, on nigdy 5000 nie przekroczył... :facepalm:

Opublikowano

Pierwsze logi wyglądały znacznie lepiej... teraz auto wpadło w tryb awaryjny :whistling:

Opublikowano

logi sie do niczego nie nadaja bo sa robione w trybie awaryjnym .pokasuj błedy i powtórz logi przed logowaniem karzdego bloku kasuj błedy i loguj blok 2 a nie 3 bo logujac 3 blok nie widac co sie dzieje z czasami wtrysków .

Opublikowano
  • Autor

Błędy były wykasowane przed robieniem logów... i po robocie wyskoczyly te dwa błędy

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

w czasie robienia musaiły ci wyskoczyc bo widac ze sterownik jest w trybie awaryjnym .zrób inaczej zacznij od sprawdzenia szczelnosci układu cisnieowo i wymiany swiec , dopiero wtedy moze wyjad jakies sensowne logi , jak zlikwidujesz nieszczelnoaci i pozbedziesz sie spalania stukowego .

Opublikowano
  • Autor

Swiece to ngk pfr6q ? Będą one dobre do gazu?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

tak takie swiece maja byc tam załorzone nic innego bo beda powodowały spalanie stukowe .tu masz linka jak zrobic test szczelnosci Jak przetestowac pod cisnieniem uklad dolotowy

Opublikowano
  • Autor

Czy walnieta przeplywka może powodować długie odpalanie?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

przepływka nie ma wpływu na odpalanie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie po świętach i w Nowym Roku :grin:

Świece wymienione, test szczelności niby zrobiony ( mechanior robił test po swojemu, nie tak jak w linku, jeden wężyk niby znalazł dziurawy ), po każdym logu wykasowywane były błędy,

logi robiłem na dość ruchliwej trasie, także nie krzyczcie, że nie od samego dołu i nie do końca :wink:

Log (0 - 020)

Log (1 - 002)

Log (2 - 120)

Log (3 - 031)

Log (4 - 115)

Log (5 - 118)

Opublikowano

Przepływka jednak wciąż mało pokazuje, jęśli wszystko szczelne to chyba do wymiany, jest jakiś problem z sterowaniem doładowania bo na początku loga przełądowało do 1 bara n75 do czyszczenia sprawdzenia, a no i dv też do sprawdzenia bo nie upuszcza ciśnienia.

Opublikowano
Witam ponownie po świętach i w Nowym Roku :grin:

Świece wymienione, test szczelności niby zrobiony ( mechanior robił test po swojemu, nie tak jak w linku, jeden wężyk niby znalazł dziurawy ), po każdym logu wykasowywane były błędy,

logi robiłem na dość ruchliwej trasie, także nie krzyczcie, że nie od samego dołu i nie do końca :wink:

Log (0 - 020)

Log (1 - 002)

Log (2 - 120)

Log (3 - 031)

Log (4 - 115)

Log (5 - 118)

Kręciłeś coś przy sztandze WG bo coś przeładowało w jednym miejscu??? Jak układ szczelny to kupuj nową przepływkę :whistling:

Opublikowano

jesli nie było nic krecone przy gruszce to n75 do wymiany i tak jak kolega napisał wyzej przepływka .

Opublikowano
  • Autor

a wie ktoś może nr części tej przepływki i n75 do BFB silnika??

rozumiem, że po wymianie kolejne logi :kox:

Opublikowano

przepływomierz ma nr 06A906461L lub z X to jest regenerowany n75 058906283F

Opublikowano

wszystko ok z autem

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie cewki były wymieniane jakieś 3 lata temu, jak 3 na raz padły. Brane z ASO... Ciekawe czy w UK jest program wymiany cewek...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 17:40 ----------

cewki to blok 20? i po czym wnosisz, że 4 zaraz padnie? Po tym, że ma wartości 4.5 na początku?? Czyli im mniej tym lepiej, skoro 3 ma same 0,0...

Przepływka - Grzesiek pisał, że u niego brała ok.140g/sek, po wymianie na nową miał 163g/sek. To przez tego virusa takie wartości? skoro piszecie że u mnie jest OK przy 126??

Co tam jeszcze można wywnioskować z pozostałych logów? Możecie troszkę się rozpisać, wytłumaczyć, jakby komuś się chciało :kox::naughty::hi:

please :wink:

Opublikowano

Przepływka w seri bfb ma czytać ok 133 przy odcince a co do cewek to pisałem tak bo cofa zapłon. Profilaktycznie dodał bym do paliwa specyfiku do czyszczenia wtryskiwaczy bo cofanie zapłonów może się też brać z lekkiego zabrudzenia. Pozdro!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.