Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana pompy


gjwp

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.Według mnie niekupuj tych pomp ja kupiłem taką samą od gościa z Krakowa i po przejechaniu 5 tyś km padła jak zamawiałem przez Allegro to gość mówił że jest to Oryginał ZF a to tylko podróba kiepskiej jakości daleko jej do ZF dałem za nią 250 zł ale gość był uczciwy i zwrócił mi kase.Tam na aukcji wyrażnie pisze że jest to (jakość oryginału) .Kupiłem oryginalną używke zamontowałem i jest ok :th: Już więcej niekupuje żadnych części poza Oryginalnymi (Nowymi lub Używanymi) Tu masz link do Oryginalnej pompy ZF nowej i porównaj sobie cene z ceną tych co ty jesteś zainteresowany http://moto.allegro.pl/item382580765_pompa_wspomagania_zf_audi_a4_vw_passat_superb.html tej a tych co ty dałeś linki.Zastanów się zanim kupisz.Pozdrawiam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć razy wymieniałem pompy ZF zakupione w Internecie u duch różnych dostawców. Każdą reklamowałem bo ciekła i buczała. Dopiero piąta wymiana przyniosła zamierzony skutek. Nie wiem jak długo pochodzi bo dopiero od tygodnia na niej jeżdżę. Cena tych pomp 290 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć razy wymieniałem pompy ZF zakupione w Internecie u duch różnych dostawców. Każdą reklamowałem bo ciekła i buczała. Dopiero piąta wymiana przyniosła zamierzony skutek. Nie wiem jak długo pochodzi bo dopiero od tygodnia na niej jeżdżę. Cena tych pomp 290 zł.

Te pompy z allegro to chyba regenerowane sa i padają w zadziwiająco szybkim tempie :thumbdown:

Jak ktoś chce mam dostęp do pomp wspomagania ORI ..nowych w dobrej cenie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...