Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI 16v 2007r


octi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanko: Czym to zdiagnozować? Chodzi konkretnie o Octavie RS 2.0 TDI 170KM 2007r.. Nie wiem jakie jest oznaczenie silnika. Do tej pory w swojej A4 B6 używałem VAGComa 3.11. Jutro planuję oglądanie takiego auta i nie wiem czy moim sprzętem jestem w stanie się podłączyć do niej. Potrzebuję VCDSa? Bo jeśli tak to mój kabel chyba tego nie obsłuży bo chyba maksymalnie 409-1 obsługuje.

Proszę o pomocne wskazówki bo rano wyjazd.

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz VCDS

aha i tu już jest mały problem, tak? Program - powiedzmy - da radę zdobyć. Gorzej z kablem po can. Tak? Oczywiście mówimy o rozsądnych cenach i domowym użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko: Czym to zdiagnozować? Chodzi konkretnie o Octavie RS 2.0 TDI 170KM 2007r.. Nie wiem jakie jest oznaczenie silnika. Do tej pory w swojej A4 B6 używałem VAGComa 3.11. Jutro planuję oglądanie takiego auta i nie wiem czy moim sprzętem jestem w stanie się podłączyć do niej. Potrzebuję VCDSa? Bo jeśli tak to mój kabel chyba tego nie obsłuży bo chyba maksymalnie 409-1 obsługuje.

Proszę o pomocne wskazówki bo rano wyjazd.

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Daleko jest ten samochód od wawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - Białobrzegi po drodze do Radomia. Autko kupione. Silnik BMN. Z DPFem :) He, pożyjemy zobaczymy. Ciągnie fajnie. Ale wielkiej różnicy w porównaniu do 130KM AVF chyba nie widzę. Może dlatego, że to autko nie dla mnie, tylko dla brata. Ja jestem wierny A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...