Skocz do zawartości
IGNOROWANY

eibach pro kit, czy podpasuje?


tw182

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zastanawiam się nad kupnem od kolegi z forum sprzężyn eibach pro kit o numerze E10-15-003-01-22 mają max obciązenie 1090/1035, a do 1.9tdi w katalogu eibacha wychodzą sprężyny o numerze E10-15-003-02-22 z max obciążeniem 1165 kg/1035.

Natomiast u mnie na tabliczce znamionowej mam max obciązenie 1075/1020kg, czy te sprężyny podejdą do mojego auta(1BA) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód pójdzie ci niżej niż -30mm, a na zwykłym amorze 1BA nie pojeździsz bo będzie ci dobijać i szybko załatwisz amory, jeżeli myślisz o Eibachu to szukaj odrazu amorów do sportowych sprężyn typu od zawieszenia 1BE, Bilstein B6, Koni itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kupe ludzi , która jeździ na amorkach 1BA z eibachami i nic sie nie dzieje . Sam na wiosne bede szukał spreżyn -30 do swojego avanta. Na okres przejsciowy napewno wystarczą serynje amorki. Dozbiera troche grosza i kupi bilstein B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od półtora roku Eibach Pro-System, czyli sprężyny Eibach Pro-Kit (-30mm) i amortyzatory Eibach Pro-Dumper. Niestety jeden amortyzator zaczął stukać i w ramach gwarancji zasugerowali wymianę na Bilstein B4 (Pro-Dumpery nie są już w ofercie)! Aktualne zestawy kompletnego zawieszenia są sprzedawane jako Bilstein B12 (zamiast Eibach Pro-System) gdzie w zestawie jest amortyzator jednorurowy Bilstein B6. Natomiast tak jak pisałem wcześniej. Starsze zestawy były sprzedawane ze sztywniejszymi amortyzatorami Eibach o klasycznej konstrukcji, których odpowiednikiem jest Bilstein B4 - czyli zwykły gazowy amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...