Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina do wymiany :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Parę dni temu zaczęła gwizdać turbina, jak zdjąłem gumowy wąż doprowadzający powietrze, wypadła jakaś blaszka FOTO. To co zostało z wirnika widać poniżej.

Kto mi powie co to jest

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011615770/1_f.jpg

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011615770/2_f.jpg

Opublikowano

wyglada jak kawalek obejmy, ale jak ona sie w wezu znalazla? :decayed:

Opublikowano

Strasznie małe zdjęcia.

Opublikowano

dokladnie, wrzuc fot. w wiekszej rozdzielczosci.

Opublikowano
  • Autor

kurcze wczoraj otwierały się ok! wieczorem podmienię foto

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Te powinny być lepsze

http://www.koferdam.waw.pl/images/stories/thumbnails.jpg

http://www.koferdam.waw.pl/images/stories/2_f.jpg

Opublikowano

To nie jest jakieś zabezpieczenie wirnika turbiny?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

nie bardzo musiało się to dostać przez rurę, jest to blaszka średnicy ok. 2 cm

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

lepsza jakość foto:

http://www.koferdam.waw.pl/images/stories/turbo2.jpg

http://www.koferdam.waw.pl/images/stories/turbo1.jpg

Opublikowano

mogę się mylic ale wygląda mi to na zapinkę od filtra powietrza tylko nie wiem jak to się mogło dostac do turbiny

Opublikowano
  • Autor

po drodze jest przepływomierz a w nim jest siatka

Opublikowano

uuuuuuuuuuuuu, ale oberwala. Obejrz dobrze dolot, czy nie ma opilkow. lepiej zeby nie przelecialy do cylindrow....

Opublikowano

moze ktos to specjalnie tam wrzucil bo innego wytlumaczenia nie ma

Opublikowano
  • Autor

w dolocie nic już nie ma kupiłem drugą turbinę, jutro powinna już być.

Jestem jedynym użytkownikiem auta a wcześniej to ok 1,5 miesiąca temu mechanik przy nim rzeźbił "rozrząd, UPG"

Opublikowano

jezeli cos jest przed turbina, skwapliwie to wciagnie, i o ile to przezyje wypluje po drugiej stronie. jak takie cos moglby sie przez 1m5 mca ukrywac?

Opublikowano

ja wiem z czego to jest.Jest to blaszka w gornej czesci obudowy filtra powietrza trzyma ona przewody ktore ida do n75

Opublikowano
  • Autor

to jakim cudem to się mogło dostać do dolotu?

Opublikowano

W sobotę pokażesz mi tą zapinkę,i zobaczymy do czego to podobne,ale Patryk chyba ma rację.Tą turbinę którą kupiłeś,to ten mechanik powinien za nią Ci zapłacić,bo jak ściągali głowicę,zmieniali rozrząd to i guma dolotu od filtra[przepływomierza] była pewnie zdjęta,wyciągali filtr blaszka wpadła,potem gumę założyli i 1,5m-ca piłowała blaszka wirnik.

Opublikowano
  • Autor

Patryk i Rafał macie rację, byłem sprawdzić nie mam jej na obudowie filtra powietrza. Co za niefart nie dość że rozwalili mi silnik i głowicę to teraz turbo :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.