Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 2.4 Na Blosie Kto praktykował ? Warto


bania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku instalacje za bardzo małą kasę niby do 200km na bloscie ktoś coś takiego pakował do Audi 2.4 ? Dodam że mam silnik na wykończeniu wiec mi nie straszne efekty uboczne . pytanie tylko czy to przyśpiesza w miarę normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle blos tam wejdzie bez przeróbek? W Vałce to tylko na sekwencje patrzył, popatrz tez ze potem byś miał problem z odsprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druciarstwo nie druciarstwo ale jedzie xD kwestia czy blos obsłuży taka moc ? i czy ktoś na tym jeździł silnik ma 400 tys i szukam dla niego zastępcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę , kolega jeździł w 2.8 aah, ja miałem w 2,6 abc , tylko problem z dokładnym ustawieniem składu mieszanki ,albo ubogo,albo bogato , check murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądaj troskę fora pod kątem przejścia przeglądu technicznego, kiedyś chciałem montować blos w Hondzie Civic, instalacja II generacji i z tego co pamiętam jest problem z przejściem przeglądu, chodzi o skład mieszanki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na normalne przeglądy i nigdy nie miałem problemów, wystarczy założyć krokowca na węża i diagnosta się nie połapie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6-ka idealnie pracuje na BLOS-ie, sprawdzone

silnik jest żwawy, nie ma zadyszki, nie kicha, nie prycha

kolega jezdzi na nim juz dobre kilka lat

fakt, przed przeglądem trzeba troche kombinowac

ale zawsze przechodzi :decayed:

regulacja jest dziecinnie prosta:

http://www.corrado.com.pl/warsztat/blos/blos.htm

BLOS - opis, montaż i regulacja. - Forum Ford Club Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mnie pocieszyliście trochę z tym blosem ;p Wiec chyba sie skuszę na blosa a za jakiś czas sekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co cudujesz

wrzucaj od razu SQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mnie pocieszyliście trochę z tym blosem ;p Wiec chyba sie skuszę na blosa a za jakiś czas sekwencja

Nie rozumiem kolegi , ja włożyłem blosa bo kupiłem audi z lpg z 2-gą generacją i tak było najprościej żeby auto odmulić , ale już tego błędu nie popełnię , tak jak pisałem wcześniej jest problem z dokładnym dostrojeniem lpg i albo masz ubogo na wolnych , bogato na wysokich ,albo odwrotnie.Znaczna poprawa w stosunku do miksera , ale porażka w stosunku do SQ. Założysz blosa i później przy zmianie na SQ wszystkie graty do wymiany , robota "głupiego", a niewiele taniej Cię to wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie bo butla i węże zostają a to wszystko mam za 200zł cena jak za butle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla owszem ,ale węże to tylko wodne, pod warunkiem że starczy do nowego reduktora?, gazowy za duży , SQ śr .12 mm, II gen śr.19 mm, pozostaje jeszcze sprawa wielozaworu, elektrozaworu z filtrem i miedzi ? Powiedz czy masz założoną jakąś instalacje , czy dopiero planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...