Skocz do zawartości
IGNOROWANY

termostat i oring termostatu


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie potrzebny numer termostatu, oringu termostatu ewentualnie wszystkich części do jego wymiany jak by ktoś był taki miły z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego nie wymieniałem czujnika bo jak by czujnik cieczy był wysrany to byś miał błąd

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

ale słyszałem że większość osób wymienia odrazu czujnik z termostatem razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stoi na dworze załóżmy 8godzin, na mrozie takim jak teraz jest -7*C, to po jezdzie 20km-25km nie nagrzewa mi sie do 90*C. Tylko raptem do 80.

Grzanie na klimie 21 i nadmuch lekki na 3 kreski. Jazda taka średnia, bez pałowania. do 2,5 tys. obr. raczej płynna.

Sądzisz ze termostat do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przed wymiana miałem takie objawy że jak włączyłem klimatronik np na 21stopni to nawet jak 100 km przejechałem przy takich mrozach mialem zawsze jakieś 70stopni na wskazowce na blacie nigdy nie chcialo dobic na rowno do 90 i tak jak mowisz jak stało auto nockę przy takiej temperaturze za dworze a dojezdzalem rano 13km to tez nie dobijało do 90

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

więc wymień termostat jak ci na kompie bledu czujnika nie wywala bo uszkodzony termostat nie bedzie wywalal bledu na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny około 100zł razem z oringiem w aso

na 100% nie kupowałem w ASO tzn kupiłem podróbę ale jestem zadowolony, efect yest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja wolałem oryginał bo gdzieś na forum czytalem ze odradzali podrobke ale ktos pisal ze zamienniki wahlera są też dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...