Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena / 2800 za całe auto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie ile powinienem dostać za obdarty i lekko wgnieciony błotnik prawy przedni, lekko wgniecione i porysowane drzwi przednie i tylne prawe, porysowane tylne prawe nadkole, lusterko, wgięty dość poważnie lewy błotnik, na moje oko do wymiany, wyrwany kierunek z błotnika, drzwi porysowane i lekko wgniecione lewe przednie i tylne oraz przerysowany tylni błotnik :facepalm: ?? dodam że drzwi kierowcy nie za ciekawie się otwierają i wadzą o błotnik :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o audcie ktore masz w opisie? najlepiej oddaj do aso i ci zrobia tak jak byc powinno na roki czesciahc nie pierdziela sie w lakierowanie tylko to co sie da wymienia. chyba ze chcesz jakas kase z tego przyciac to co innego. wszystko co opisales to albo do wymiany i fajnie bylo by w kolor trafic bez malowania co bardziej ogiete to nawet nie baw sie w prostowanie czy cos. ciezko ocenic ile ci moga wyliczyc. ogolnie z tego co piszesz to ja bym wymianial calosc drzwi blotniki przednie gorzej z tylnimi ;/ pewnie policza szkode calkowita. gdzie sie tak zalatwiles ze caly samochod zniszczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten co w opisie, obwodnica, kierunkowskaz lewy pas, wyprzedzam gościa, a ten nagle na lewy pas, nie wiem czy chciał wyprzedzać czy co on tworzył :facepalm: przyrżnął mi w prawy bok po całości a mnie zniosło na barierkę z lewej strony :facepalm: i jeszcze kark mnie nakur** :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kark cie naku&^%$ to wal na pogotowie, gosc jeszcze zaplaci za szkody na osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o skubancy.... ja za zderzak przod , lampe, błotnik przod ,drzwi przod do wymiany tył do malowania, i tylnia cwiartka(sierp) do malowania

dostałem 6200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie zerknąć ??

Za Błotnik 85 zł, drzwi powiedział że do wyklepania

001iw.jpg

0012z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kark cie naku&^%$ to wal na pogotowie, gosc jeszcze zaplaci za szkody na osobie.

nie Gość ale Jego Firma Ubezpieczeniowa :wink:

wal do Lekarzy : ortopeda, chirurg. boli kark jak cholera. zakładaj karty choroby bo Cię naqrwia. później "chodzisz" na rehabilitację, bla bla bla - do wyciągnięcia nawet 15.000 :wink:

coś o tym wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie Zdrowie ale za auto 2800, śmiech na sali. Nie zostawie tak tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj naprawę bezgotówkową w serwisie i już, ale stawki to jakaś żenada... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z wycena przegieli buhaha super kasa nie ma co. idz do lekarza zrob badania nasciemniaj cos jeszcze kasa za zdrowie to podstawa a szkody moga ci pozniej jeszcze wyjsc za rok dwa a na starosc napewno. sa idzioci co nie patrza w lusterko czy ktos ich wyprzeda. tu pisz odwolanie i co to wogole za kasa ciekawe czy idiota z tej firmy zrobil by ten samochod za takie pieniadze i przywrocil go do stanu z przed zdarzenia. tu przynajmniej dychacza powinienes odzyskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie on wyliczył błotnik za 89 pln, pytam się a co z drzwiami a on że śa do naprawy cyt. " Trzeba je rozebrać, rozkręcić " i tu pada mój tekst " wyklepać? "

" No tak tak, są metody które dają gładką powierzchnie ... Żenada ... Malowanie 8 Elementów + Naprawa + Wymiana + Robocizna = 2800 pln BRAK SŁÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie on wyliczył błotnik za 89 pln, pytam się a co z drzwiami a on że śa do naprawy cyt. " Trzeba je rozebrać, rozkręcić " i tu pada mój tekst " wyklepać? "

" No tak tak, są metody które dają gładką powierzchnie ... Żenada ... Malowanie 8 Elementów + Naprawa + Wymiana + Robocizna = 2800 pln BRAK SŁÓW

Trzeba było w tym momencie zapytać które auto jego, podejść, za***ać z kopa w drzwi, wrócić i powiedzieć panu żeby się nie przejmował bo to wystarczy tylko rozebrać, rozkręcić i są na to metody za 27,50zł (nawet bym mu zaproponował że ja mu tę kwotę pokryję).

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli napiszesz odwołanie i decyzja bedzie odmowna posuzkaj rzeczoznawcy samochodowego, zapłacisz mu parę zł ale on zrobi to co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć dobrze zrobione bez szarpania to tylko ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji. Likwidator z TU wyliczył mi na najtańszych zamiennikach 3 147,74 brutto. Błotnik to np. 85,98 zł, a reflektor to 154,30 zł itp. :facepalm: - śmiech na sali - do tego urealnienie części (bezprawna amortyzacja)

Przedwczoraj byłem u rzeczoznawcy, a wczoraj dostałem kosztorys na 9 396,63 zł na ori częściach, bo na te części nie ma zamienników zgodnych z oryginałem o oznaczeniu "Q". za wycenę zapłaciłem 250 zł, które musi pokryć TU gdyż w myśl obowiązujących przepisów poszkodowany nie może ponosić żadnych kosztów związanych z ustaleniem faktycznej wysokości odszkodowania tzn. błędnie sporządzonego kosztorysu przez TU.

Teraz jestem w trakcie pisania odwołania -a dalej sąd, jeśli będzie trzeba.

aha... pamiętaj, że z tytułu OC przysługuje Ci samochód zastępczy - może być także umowa ze znajomym (stawka ok 100 zł za dobę) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli juz sa takie akcje z tymi tanimi ubezpieczycielami to albo jk koledzy pisza ASO , albo firmy ktore same wyceniaja i wyciagaja wieksza kase ale zajmuja sie tym od poczatku do konca .. bo np jesli ktos da CI wycene tylko nawet kilka tys. wyzsza niz CI wycenili sam nic nie zdzialasz .. uwierz mi probowalem .. moim zdaniem jesli nie chcesz sie wkur... i miec dobrze wszystko zrobione oddaj do ASO tam CI wylicza pewnie z 6 kola albo wiecej ( mi w HDI szkode wyliczyli na 1900 zl a w ASO 8800 zl to samo ..) i zrobia na oryginalen wszystko i bedziesz zadowolony i CIebie nic nie bedzie obchodzilo wtedy bo to oni sie z nimi potem dogaduja .. napisz potem co z tego wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...