Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie na wolnych obrotach(czkawka) i przy dochamowaniu.


Wagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem polega na tym że po odpaleniu wozu (odpala średnio jakby na 3 cylindry ale tylko w zimie) auto dostaje czkawki.Gdy podkrece obroty przechodzi.Przy hamowaniu przed światłami tez nim szarpnie.Gdy silnik sie rozgrzeje objaw przechodzi ale nie zawsze,a czasem objawu wogóle nie ma .Zaczęło sie to juz w lecie wiec wina temperatury to nie bedzie.PD na VCDS pokazują dobre dawki więc w czym problem?Czy ktos z kolegów magików w Krakowie może mi pomóc???

Jeden mecher twierdzi że którys PD jest uszkodzony mechanicznie i dlatego nie pokazuje żadnych objawów a drógi mecher że PD sa dobre :-/

---------- Post dopisany 13-12-2012 at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 13:10 ----------

Witam.

Problem polega na tym że po odpaleniu wozu (odpala średnio jakby na 3 cylindry ale tylko w zimie) auto dostaje czkawki.Gdy podkrece obroty przechodzi.Przy hamowaniu przed światłami tez nim szarpnie.Gdy silnik sie rozgrzeje objaw przechodzi ale nie zawsze,a czasem objawu wogóle nie ma .Zaczęło sie to juz w lecie wiec wina temperatury to nie bedzie.PD na VCDS pokazują dobre dawki więc w czym problem?Czy ktos z kolegów magików w Krakowie może mi pomóc???

Jeden mecher twierdzi że którys PD jest uszkodzony mechanicznie i dlatego nie pokazuje żadnych objawów a drógi mecher że PD sa dobre :-/

I jak panowie? Nikt nie pomoże ?? Chiał bym zrobic logi gdzies w Krk,dostosuje sie oczywicie do czasu jak i ceny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie słychać ci czasem po odpaleniu popychacza Hydraulicznego?

Może się któryś zawieszać i będzie podobnie.

Można spróbować zmierzyć kompresie na zimnym silniku.

Od czegoś trzeba zacząć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie słychać ci czasem po odpaleniu popychacza Hydraulicznego?

Może się któryś zawieszać i będzie podobnie.

Można spróbować zmierzyć kompresie na zimnym silniku.

Od czegoś trzeba zacząć .

Szczerze powiem iż nie mam pojęcia jaki dzwięk wydaje popychacz hydrauliczny ale jakis dziwnych dzwieków nie wydaje.Co do kompresji to pewnie by pasowało zrobić.Przeważnie jest tak ze kiedy wyjade z garażu i zgasze auto , zostawie przyjde po 10 min. to nie chce odpalic,musze krecic przestać,drógi albo tzreci raz zakręcic i odpali.Kompresje na cylindrach mam gdzie zrobić ale chodzi mi o logi z tym jest problem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wtrysk, zrob logi, popytaj chlopakow z okolicy w dziale spotow, napewno ktos ma VAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...