Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio pioneer mp3 zaczel grac glosno nie mozna sciszyc.... do cizszej wartosci tylko


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam oto problem z radiem pioneer

nw co sie stało czy znajomy coś wcisnoł czy samoistnie sie stalo z wady radia

radio gdy włacze gra strasznie głosno

chodzi mi oto ze np na wartosci glosnosci 1 gra tonacja np 25 jak było wcześniej :kwasny:itp radio sie obecnie podglasza i przycisza do 0 tylko ze tak jak wspomnialem gra strasznie głosno od pocżatku wartosci :facepalm: ps moze ktos wie jak zresetowac radio ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem w radiu, nie pamiętam modelu, ic power volume cos takiego i była wartość poczatkowa grania, jak coś wyjmij radio i odłącz to sie zresetuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz radio od zasilania ewentualnie jeżeli ma przycisk reset w panelu lub za nim to go użyj. Jeśli to nie pomoże to wygląda ze radio się zepsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kręcisz gałką, to na wyświetlaczu poprawnie pojawiają się poziomy sygnału? Jeśli tylko głos świruje, a na wyświetlaczu poziom 1.2.3.4.5... itd zmienia się normalnie, to może rzeczywiście trzeba zresetować. jeśli jednak i to świruje, to być może wystarczy przeczyścić impulsator. Zauważyłem coś takiego w tanich radiach samochodowych, jak i raz w markowym amplitunerze- Wyczyściłem impulsator i grało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek pisze że na radio na poziomie 1 gra jak by miał ustawione na 25 (myślę ze skala jest do 30) to nie jest sprawa impulsatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam radio jakies pioneer i w opcjach gdzies jest ustawienie poczatkowe glosnosci.. tzn.. ustawiasz jak glosno ma grac plyta czy tam mp3 wzgledem radia FM.. to jest po to zeby gdy przelaczasz z FM na Cd muzyka grala tak samo glosno..

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

aaa. i jest jeszcze na panelu u mnie jakis przycisk podbicie dzwieku.. funkcja 0-normalnie 1-glosniej 2-mega glosno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz panel radia przy stykach powinna byc gdzies mala dziurka z przyciskiem do resetu radia. mozna wcisnac malym srobokrecikiem albo patyczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...