Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.


hiszpan123

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie ale długo nie nacieszyłem się nim , pewnego pięknego dnia zaparkowałem na parkingu poszedłem do pracy przychodzę i....... ktoś przypierdzielil w tyl . Oczywiście winnego niema, będzie trzeba malować na swój koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun! Kawał dobrej roboty :) Fura się prezentuje fajnie, oby tak dalej... :) co masz teraz w kolejce do modyfikacji na swojej liście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem w najbliższym czasie wpadnie 2.7 biturbo akcje przeprowadzi Nosb . W domu czekaja, podłokietnik w skorze, maneta od fisu ,zimowe kola ,hamulce 288 na tyl, po zimiowym okresie nowy lakier na kola nowe opony 225.35.19 i to pewnie nie koniec :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile dostane za swoje graty ,ale okolo 11-13k .

Skąd ta cena? Z czego będą graty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile dostane za swoje graty ,ale okolo 11-13k .

Skąd ta cena? Z czego będą graty?

A cena bierze się wlasnie z

*silnik 4000

*sprzęgło (nowy docisk i tarcz z rs4 +używany dwumas )1300

*robocizna 4000-5000

*poduszki uszczelki silnika, DV , podczas montażu może wyjść wiele zeczy na które trzeba się przygotować . nie wiedomomo jak z stanem turbin.

*chlodnica od 3.0 weze od klimy i pewnie jeszcze kilka zeczy o których zapomniałem

*koszty transportu, do nosba mam 400km ( niby nie powinno się tego liczyc ale z portfela zniknie)

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

niezle plany konkretne . kolega z okolicy mam nadzieje ze na ulicy go zobacze

2.7 zrobi swoje ;p

Calkiem możliwe ze się gdzies spotkamy ale badziej prawdopodobne ze na jakims spocie bo bardzo zadko niemal ze wcale bywam w Koscianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt koncowy pewnie tak szybko nie nadejdzie, :wink:z nowym rokiem trzeba uzupelnic liste planowanych modow bo troche juz zostalo zrobione a jeszce wiecej do zrobienia

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 17:21 ----------

Nie dawno bawiłem sie troche z dystansem i 11" kołem od kumpla . Miałem albo i jeszcze nawet mam plan wlozyc na tyl dystans około 20mm i oponę 215 ,35 . na fotce z moja felgą jest 30mm .Borykam się z tym bo nie wiem czy takie zestawienie jest bezpieczne do dynamicznej niekiedy ostrawej jazdy .Przód jak i tył 7mm nizej.Jak myslicie da to rade ?

SAM_1179.jpgSAM_1183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te z rantem ? Mi tez nie pasi wogole ten wzor . Z pomyslem na 20mm dystans i 215 ,35 chodzilo mi o moje felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo zerknij u mnie w temacie jak mam z przodu 225/35 na 9':wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej aktualnie mam 225/35 ale jak widac na fotce opony sa do wymiany i mysle czy wkladac wezsze 215/35, do tego dystans i -1cm nizej czy zostac w tej konfiguracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej aktualnie mam 225/35 ale jak widac na fotce opony sa do wymiany i mysle czy wkladac wezsze 215/35, do tego dystans i -1cm nizej czy zostac w tej konfiguracji

Ja bym został przy takiej konfiguracji bo ani to nie obciera ani nie ma jakiegoś wielkiego naciagu:wink: przy 215 to już powoli strecz:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...