Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hiszpan spokojnie zostaw auto u Nosba będzie jako auto zastępcze i przykład jak się swap robi dla zdecydowanych klientów :decayed:

Opublikowano

te przelaczniki szyb z jakiego to modelu ? a3?:eusathink:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem kumpel mi to zalatwil, 3 z nich beda na sprzedaz bo ja nie mam tylnich szyb w pradzie.

Opublikowano
Motor bez sprzegla 3 tys

Ło tylko tyle? A ja słyszałem, że swap z 10-15k kosztuje na 2.7 oO

Opublikowano
Motor bez sprzegla 3 tys

Ło tylko tyle? A ja słyszałem, że swap z 10-15k kosztuje na 2.7 oO

to dolicz do tych 3k:

- nowe sprzeglo, dwumas

- ROBOCIZNA

- nowy rozrzad, podstawowy przeglad

- rozne duperele, ktore wychodza podczas serwisu silnika

- rozne rzeczy, ktore trzeba wymienic w aucie, jak np. lapa skrzyni

...i spokojnie 10-13k peka w podstawowym setupie.

Opublikowano
Motor bez sprzegla 3 tys

Ło tylko tyle? A ja słyszałem, że swap z 10-15k kosztuje na 2.7 oO

to dolicz do tych 3k:

- nowe sprzeglo, dwumas

- ROBOCIZNA

- nowy rozrzad, podstawowy przeglad

- rozne duperele, ktore wychodza podczas serwisu silnika

- rozne rzeczy, ktore trzeba wymienic w aucie, jak np. lapa skrzyni

...i spokojnie 10-13k peka w podstawowym setupie.

dokładnie,

gadałem ostatnio z Bieńkiem, bez 10K nie ma co się za to zabierać,

albo robić dobrze albo nie robić wcale bo nie chodzi o to aby "być szpanerem choćbyś miał sprzedać nere"

Opublikowano

imho robienie swapa bez ruszania dolotu i wydechu to tez bez sensu opcja, bo seria nie powala. FMIC + wydech to spokojnie 4-6k.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie suma zrobłla sie dużo dużo większa niż 3 tys, spokojnie zakręci się około 14 k . W moim przypadku turbiny są zdrowe rozrząd zrobiony 12tys temu czyli odchodzi kilka kosztów ale były jakies nieszczelniści brak odmy, pompy paliwa i wiele innych zeczy . Nie wspominam juz o tym ze dobrze bylo by zrobic swap hebli z s4 . Narazie zostane przy 320/288. Fmic i wydech musi poczekac na kolejny przypływ gotówki

Opublikowano

No i to sa wlasnie realne koszty swapa. Silnik mozna kupic tanio, ale wiekszy serwis w 2,7 to juz sa koszty. Niech jeszcze przyjdzie komus wymieniac napinacze lancuchow w glowicach, to juz w ogole mozna sie zlapac za glowe :grin:

Opublikowano

A to ja myślałem, że sam silnik kosztuje jakieś 6-7 tyś :decayed:

Opublikowano

Bo tak w sumie wychodzi:wink:

Opublikowano

Zbiera sie duzo, ja robilem jeszcze obie turbiny i obie glowice +4000 napinacze w glowicach naszczescie mialem nove dv i egt plytki to juz 500 kto liczy sie z kazda wydana 100 to nie polecam :decayed:, ale jak sie przejedziesz to nie bedziesz zalowal. za***isty silnik, ciagnie z dolu jak diesel ale duzo wyzej sie wkreca. Tylko drogo jezdzic. Jak wstrzymam noge to pomiescie 13 ale nie da sie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Motor odpalony :banan: Coś tam delikatnie stuka w nim ale Nosb mówi ze jak sie rozgrzeje i pochodzi troche to stuki powinny zniknąć(odpalony bez chlodnicy)

Opublikowano

No to teraz jeszcze z miesiac i pojezdzisz :):decayed:

Opublikowano
  • Autor

To by pasowało bo za miesiąc jadę na urlop do PL więć od razu odebrałbym auto . Ciekawe jakie wyjdą kreski . Trzeba będzie podjechać do Goodhopa i sprawdzić co tam się wykluło.

Opublikowano

hiszpan auto na PGS-ach więc gdzieś blisko mnie a mimo to jeszcze jej nie widziałem ;) ładnie wygląda.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnimi czasy w domu jestem srednio 5 dni w miesiącu, ale autem ujezdrzam na codzień .Teraz pewnie się to troche zmieni (dupowoz a4 b5 w dieslu):wink:

---------- Post dopisany 22-01-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 19:17 ----------

PROGI DTM

af32063aa2fbd771m.jpg

d09414f5fb24b746m.jpg

c3e5c613aa3618a2m.jpg

Opublikowano

a kiedy odbierasz furę?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak dostane sms o tresi podobnej do ... ''Padalec'' jest do odbioru.

Mysle ze za jakies 2/3 tygodnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.