Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wtryski z 2.5 tdi AHY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Mam silnik z T4 AHY 150km, słyszałem, że wtryski z tego silnika stosuje się do tuningu w 1.9. Do jakich silników w B5 podchodza takie wtryski?

czy jest sens stosowanie samych większych wtrysków w niemodzonym silniku?

pozdrawiam

Opublikowano

a jaki silnik posiadasz?

Opublikowano
  • Autor

AJM :wink:

Opublikowano

to zapomnij, że je włożysz do swojego silnika. Przecież u siebie masz pompowtryskiwacze. Te z AHY można stosować tylko w silnikach na pompach wtryskowych. Sam montaż tych wtrysków daje znaczny przyrost mocy bez ingerencji w soft.

Opublikowano

to i ja sie przylacze do pytania. Czy wtryski z 2.5 AKNa nadadza sie do AFNa? i czy jakbym zalozyl pompe do AFN od AHU to czy by to jakos jezdzilo?

Opublikowano

ahu ma slabsza pompe , nie zakladaj. a wtryski mozesz wlozyc.

Opublikowano

to jeszcze mi powiedzcie jaka wydajniejsze pompe od tej z AFNa mozna zalozyc do AFNa? Jakie silniki moja taka pompe?

Opublikowano
  • Autor
to zapomnij, że je włożysz do swojego silnika. Przecież u siebie masz pompowtryskiwacze. Te z AHY można stosować tylko w silnikach na pompach wtryskowych. Sam montaż tych wtrysków daje znaczny przyrost mocy bez ingerencji w soft.

czyli montują to pewnie m.in w AFN-ach, myślałem, że AHY jest na pompowtrysku :facepalm: dzięki za oświecenie :hi:

Opublikowano

nie chcesz tych wtrysków sprzedać ??

Opublikowano
  • Autor

mógłbym sprzedać, ale musze sie zorientować w jakim są stanie, silnik był zacięty z powodu pękniętego zaworu...

z tego co pamiętam AHY jest 5 cyl. raczej bedą sie nadawać do regeneracji 300tys przelatane na nich.

Opublikowano

oooo to lipton trochę ....

Opublikowano
  • Autor

no troszke lipa, ale silnik ładnie chodził w t4 do czasu zacięcia, norma w granicach 7-8.5L.

w sumie to wina mechanika, który mial wymienić wszystkie zawory (1 zawór był ukruszony), wział kase na nie, a wymienił tylko 2 na jednym cylindrze , reszte zostawił, dopiero teraz wyszło, jak już silnik zdąrzył sie zatrzeć :facepalm:

Opublikowano

wtryski od akn nie podejda do afn

mocniejsza pompe od afn to juz chyba tylko 11 z ahh ewentualnie jakies hybrydy z tloczkiem 11 mm

Opublikowano

Zgadza się . Wtryski nie podejdą. Inny kąt rozpylania.

Opublikowano

jedni mowie ze podejda drudzy ze nie i teraz nie wiem co o tym myslec

Opublikowano

Od 2,5 montowanego w B5-B6 nie podejda wtryski do żadnego 1,9 :wink:

Opublikowano
jedni mowie ze podejda drudzy ze nie i teraz nie wiem co o tym myslec

na 100% nie podejda

Opublikowano

kurde szkoda bo juz myslalem ze troche pomodze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.