Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??


Darecki_21

Rekomendowane odpowiedzi

za zderzak S-line musisz dać min.500zł kiedyś widziałem po 450zł tu pierwszy z brzegu ZDERZAK DO AUDI A4 B7 S-LINE NA SPRYSKI PDC !!! (3063421407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kolor jaki kupisz to obojętne dla lakiernika,

przedni PDC w jeździe jest wyłączony jak gdzieś dojeżdżasz musisz go ręcznie włączyć tylny jest cały czas włączony

jak chcesz założyć zderzak od S-line to musisz się liczyć z większym wydatkiem na to bo musisz dokupić inny grill,maskownice halogenów,wloty powietrza,no i jak chcesz PDC to cały układ,oraz spryskiwacze xenonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni PDC w jeździe jest wyłączony jak gdzieś dojeżdżasz musisz go ręcznie włączyć tylny jest cały czas włączony

Rozumiem że włącza się to przyciskiem, ktory jest wsadzony zamiast wizytownika ?

jak chcesz założyć zderzak od S-line to musisz się liczyć z większym wydatkiem na to bo musisz dokupić inny grill,maskownice halogenów,wloty powietrza,no i jak chcesz PDC to cały układ,oraz spryskiwacze xenonów...

Czyli ogólny koszt pewnie pod 1500PLN wyjdzie. Do zwykłego takiego jak wyżej też jest goły więc trzeba PDC, spryski więc jeszcze troche. Ale myślę, że w 700PLN powinienem się zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak włącznik PDC jest zamiast wizytownika,

przy zamianie na zwykły oszczędzisz bo grilla innych kratek i wlotów nie potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni PDC w jeździe jest wyłączony jak gdzieś dojeżdżasz musisz go ręcznie włączyć tylny jest cały czas włączony

To chyba nie jest prawda że tylny jest cały czas włączony, jak masz czujniki tylko z tyłu to włączają się ze wstecznym, jak masz z przodu i z tyłu to włączają się ze wstecznym i można włączyć przyciskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a mam pytanie ile mogą kosztować 2 spryski z zaślepkami do zderzaka b7 s line i zaślepka w grill na tablice rejestracyjną. Dodam że grill jest czarny a nie chrom. Mam możliwość kupić zderzak z s line w dobrych pieniążkach tylko brakuje tych elementów.

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 21:19 ----------

I jeszcze jedno pytanko czy tą jedną kierownice powietrza do intercoolera (BPW) też trzeba zmienić??? Bo ze zwykłego zderzaka do s line pasują tylko halogeny i zaślepki sprysków jak koledzy pisali wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jednego spryskiwacza w ASO to 372zł jak masz jakieś zniżki to taniej trochę. Zaślepki spryskiwaczy to koszt 58 zł/szt

Ramka rejestracji w ASO to 268 zł bez zniżek. Są dwa rodzaje ramek jedna to taka do której przykręca się rejestracje a druga to taka którą nakłada się na tablice rejestracyjną. Do tej drugiej trzeba dokupić jeszcze taką wkładkę z tworzywa- koszt około 98 zł.

Co do kierownicy powietrza to też musisz zmienić na taką do zderzaka S-line koszt około 70 zł.

Generalnie największym problemem są spryski, ciężko dostać na Allegro używane a jak są to też sobie je cenią po 200-250zł za sztukę. Najlepiej kupić cały kompletny zderzak, ale jak masz w dobrej cenie to może opłaca się dokupić brakujące części w ASO. Bo kompletny zderzak to koszt około 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spryski nie pasują od zwykłego do s line a zaślepki sprysków od zwykłego??? Bo nie kumam dalej. Różne opinie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spryski nie pasują od zwykłego do s line a zaślepki sprysków od zwykłego??? Bo nie kumam dalej. Różne opinie słyszałem...

Zaślepki pasują ale spryski są zupełnie inne i nie pasują. Jestem właśnie na etapie montażu zderzaka s-line tylko ja kupiłem cały kompletny. Ostatnio go rozebrałem bo poszedł do lakiernika więc wiem że ze zwykłego zderzaka można przełożyć tylko halogeny i zaślepki spryskiwaczy reszta części jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego kdawid już wszystko wiem. Właśnie zakupiłem ten zderzak do s line z kratkami, halogenami, zaślepkami sprysków, i czarnym grilem za niecałe 800pl więc chyba warto było. Muszę tylko dokupić spryski, i ramkę pod tablicę rejestracyjną i kierownicę powietrza do intercoolera...

Tylko wolałbym żeby obwódka grila była chromowana a nie czarna ale może ktoś będzie chętny na podmiankę :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego kdawid już wszystko wiem. Właśnie zakupiłem ten zderzak do s line z kratkami, halogenami, zaślepkami sprysków, i czarnym grilem za niecałe 800pl więc chyba warto było. Muszę tylko dokupić spryski, i ramkę pod tablicę rejestracyjną i kierownicę powietrza do intercoolera...

Tylko wolałbym żeby obwódka grila była chromowana a nie czarna ale może ktoś będzie chętny na podmiankę :eusathink:

Jak zderzak nie klejony to cena dobra, pod warunkiem że znajdziesz spryski i ramkę w dobrej kasie bo jak kupisz w ASO to cena robi się normalna.

W jakim stanie masz ten grill? To jest oryginalny czarny czy malowany. ja mam srebrny grill z S4 i zastanawiam się nad czarnym właśnie ale sam jeszcze nie wiem jaki bym wolał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały grill jest szary chodzi mi tylko o tą całą obramówkę. Jest czarna ori nie malowana, a mam ciemny kolor auta i pakiet chrom więc wolałbym srebrny... A zderzak cały nie klejony tylko do malowania bo niestety inny kolor :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały grill jest szary chodzi mi tylko o tą całą obramówkę. Jest czarna ori nie malowana, a mam ciemny kolor auta i pakiet chrom więc wolałbym srebrny... A zderzak cały nie klejony tylko do malowania bo niestety inny kolor :kwasny:

To chyba coś masz kombinowane z tym grillem bo w oryginale były całe czarne, zarówno ramka jak i kratka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały grill jest szary chodzi mi tylko o tą całą obramówkę. Jest czarna ori nie malowana, a mam ciemny kolor auta i pakiet chrom więc wolałbym srebrny... A zderzak cały nie klejony tylko do malowania bo niestety inny kolor :kwasny:

To chyba coś masz kombinowane z tym grillem bo w oryginale były całe czarne, zarówno ramka jak i kratka.

Masz rację. Ktoś pomalował tą obwódkę na czarno. Ale wygląda jak ori dopiero jak ją zdemontowałem to widać :facepalm: No nic narazie zostanie czarna a kiedyś się zmieni. Może nie bd wyglądać tak źle jak już będzie wisiał ze wszystkim na furce :wink: Nie orientujesz się jaki jest numer tej części w chromie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma samej ramki w aso, musisz kupić cały grill, s-line to około 700 zł, więc wesoło nie jest.

Chyba że znajdziesz gdzieś na Allegro.

Jak masz malowany to sprawdź jak to jest zrobione bo jak ktoś się nie przyłożył albo użył kiepskiej farby to będzie odłazić, do tego każde uderzenie kamienia zostawi odprysk. Więc może warto przed zamontowaniem pomalować ramkę jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Wychodzi na to że ramka jest ori czarna bo taka jest od środka (nie był to chrom przemalowany na czarno) Ale po co ktoś ją malował skoro jest cała i aż ciężko poznać na pierwszy rzut oka że była poprawiana :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Wychodzi na to że ramka jest ori czarna bo taka jest od środka (nie był to chrom przemalowany na czarno) Ale po co ktoś ją malował skoro jest cała i aż ciężko poznać na pierwszy rzut oka że była poprawiana :facepalm:

Może była porysowana lub poobijana od kamieni i dlatego ktoś pomalował.Skoro mówisz że oryginalnie była czarna to nie pochodzi z grila w kolorze szarym więc była przełożona z innego grila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Wychodzi na to że ramka jest ori czarna bo taka jest od środka (nie był to chrom przemalowany na czarno) Ale po co ktoś ją malował skoro jest cała i aż ciężko poznać na pierwszy rzut oka że była poprawiana :facepalm:

Może była porysowana lub poobijana od kamieni i dlatego ktoś pomalował.Skoro mówisz że oryginalnie była czarna to nie pochodzi z grila w kolorze szarym więc była przełożona z innego grila.

Wszystko na to wskazuje. No nic narazie zostanie czarna a może kiedyś sie trafi chrom. Żeby tą ramkę ściągnąć do wymiany trzeba odkręcać zderzak czy da radę przy wymianie go nie odkręcać całego? Orientujesz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkręcić zderzak a później odkręcić gril i dopiero wtedy możesz demontować ramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkręcić zderzak a później odkręcić gril i dopiero wtedy możesz demontować ramkę.

Dzięki za pomoc :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...