Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję że będzie jeszcze okazja żeby się klubową ekipą prawilnie napierd0lić :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm: a tak chciałem zobaczyć tą be pjuntke... ale Hammer ma racje, wypijemy za Ciebie i Piotrka na Nysie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostawię auto przed bramą i pójdę na spacerek :grin: w tamtym roku tak było nawciskane furek, że problem bym żeby gdzieś się postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski dopisany do listy :naughty:

dopisany :thumbup1:

mam nadzieję że będzie jeszcze okazja żeby się klubową ekipą prawilnie napierd0lić :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm: a tak chciałem zobaczyć tą be pjuntke... ale Hammer ma racje, wypijemy za Ciebie i Piotrka na Nysie :decayed:

czekam na foto-relacje z tego picia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a audi a4 b6 ma wjazd :D:) , chętnie bym wpadł , chociaż mam 450 kilosów :decayed:

Kolego jak wysłałeś deklarację i masz miejsce to przyjeżdżaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
a audi a4 b6 ma wjazd :D:) , chętnie bym wpadł , chociaż mam 450 kilosów :decayed:

Kolego jak wysłałeś deklarację i masz miejsce to przyjeżdżaj :wink:

tzn. mam przy sobie deklarację wydrukowaną i wpisaną , a odnośnie miejsca to nie mam a ze spaniem jakiś pokoik znajdzie się na pewno , a gdzie mam wysłać deklarację ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żebyś znalazł na terenie ośrodku jakiś pokój :wink:. Także jak już to namiot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a audi a4 b6 ma wjazd :D:) , chętnie bym wpadł , chociaż mam 450 kilosów :decayed:

Kolego jak wysłałeś deklarację i masz miejsce to przyjeżdżaj :wink:

tzn. mam przy sobie deklarację wydrukowaną i wpisaną , a odnośnie miejsca to nie mam a ze spaniem jakiś pokoik znajdzie się na pewno , a gdzie mam wysłać deklarację ???

Łoo to przespałeś :whistling:Deklaracje robiło się przez internet w tym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ktorym miejscu lokuje sie mniej wiecej ekipa z A4-klub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ktorym miejscu lokuje sie mniej wiecej ekipa z A4-klub?

Bardzo dobre pytanie, niech Mefju napisze, bo on już tam jedzie tydzień wczesniej :decayed::decayed::decayed:. Jest w ogóle taka opcja, żeby było blisko nad wode, bo fajnie by było :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w jakims miejscu blisko sciezki zeby ludzie mogli ogladac autka a nie gdzies tam w tym lasku czy na lace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja lecę w piątek z samego rana. Tylko że problem z tym że rozbijam się z ludźmi ze swojego miasta, jak co roku. Jedzie ze mną parę osób a reszta dojeżdża wieczorem więc muszę otaśmować miejsca dla swoich i ich pilnować do wieczora. Organizacja jest taka a nie inna i nie dam radę otaśmować miejsc dla klubu. Nawet jak by mi się udało kwestia paru godzin a taśmy będą przecięte i będą stali golfiarze :whistling: Musi ktoś z was lecieć rano i ogarnąć miejsca aby każdy nie stał osobno. Oczywiście z wami będę imprezował także bez obaw :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyrobie z czasem to też będę mógł lecieć w piątek z rana, ale nic nie obiecuje. Fajnie jakby ktoś jeszcze mógł lecieć ze mną, wtedy zajęlibyśmy miejsce dla ludzi z klubu :wink:. Jak ktoś chętny to niech pisze, ja mogę najwcześniej dać info we wtorek czy dam rade pojechać w piątek, ale myśle, że nie byłoby problemu :wink:.

Mefju mów tutaj ocb z tym taśmowaniem :decayed:, można wydzielić sobie miejscówki dla kilku aut? Wolałbym, żeby wszyscy z klubu byli razem, bo nie każdy co tam przyjeżdża jest normalny, tak jak pisaliśmy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy chcecie tam wjechac w piątek rano? na vag nysa wyczytałem, że wpuszczają od 9 w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Wjeżdżać na teren ośrodka można codziennie bo tam są służby od tego a w piątek od 9 do 22 już będą kroić po 40 zł za wjazd na teren imprezy więc nie ma z tym problemu.

Poza sezonem brama jest otwarta i można sobie wjeżdżać kiedy się chce jedynie w sezonie pilnują i kroją za wjazd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...