Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Było bardzo dobrze, w piątek aż za dobrzee... :decayed::decayed:. Miło było poznać ludzi z forum :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarłem do domu auto rozpakowane szybki prysznic i spać, dzięki Panowie za zlota miło było poznać nowe twarze oraz pooglądać autka mam nadzieje, że jeszcze nie raz się gdzieś spotkamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem dzisiaj tylko i A4 było jak na lekarstwo:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na prawdę była moc :kox: Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Dojechałem na spokojnie do domu i felgi są całe :decayed: ChuckBełt następnym razem musisz ogarnąć że siedzisz w aucie a nie na krzesełku :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na prawdę była moc :kox: Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Dojechałem na spokojnie do domu i felgi są całe :decayed: ChuckBełt następnym razem musisz ogarnąć że siedzisz w aucie a nie na krzesełku :polew::polew:

A nie nad kiblem xd

Grubo :D dopiero chate zaliczylem

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mowil, ze czeka na Ciebie, przeca mogl dzwonic :P

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

A poza tym i tak sie pozniej styknelismy ; p

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ogólnopolski w Ostrowie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo kurfa w Centrum na rondzie zamiast jechać na Wrocław to pojechałem gdzieś indziej :decayed: Strzeliliśmy parę zdjęć i się rozjechaliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze długo za Nysą słyszałem na CB jak ktoś ciągle wołał MEFJU jesteś a Ty nic się nie odzywałeś...czekaj czekaj przecież Ty już dzisiaj wcale gadać nie umiałeś bo Ci gdzieś struny siadły:decayed:no nie powiem impreza ciekawa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze długo za Nysą słyszałem na CB jak ktoś ciągle wołał MEFJU jesteś a Ty nic się nie odzywałeś...czekaj czekaj przecież Ty już dzisiaj wcale gadać nie umiałeś bo Ci gdzieś struny siadły:decayed:no nie powiem impreza ciekawa :kox:

ja go wołałem :decayed:

miło było naprawdę, czekać do następnego takiego zlotu :decayed: pogoda dopsiała, fotki wrzuce dzisaj/jutro tu w wątku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosu nie mam to się nie odzywałem :decayed: A to że głosu brak oznacza tylko jedno, że impreza była za gruba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie panowie :decayed: czekam na fotki ze zlotu, widziałem mefju że nie ogarnełeś i zatrąbiłem żebyś pojechał w moja stronę ale lipka wyszła z tego, dobrze że wszyscy dojechali na spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co dostałem za zdjęcie z wczorajszego picia z Audi Śląsk

DSC06228.JPG

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie fotki z jednego aparatu, czekam na drugi i wtedy wrzuce pakę :decayed: a jakie mam filmiki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosu nie mam to się nie odzywałem :decayed: A to że głosu brak oznacza tylko jedno, że impreza była za gruba :grin:

Ja myślał, że Ty we wtorek wracasz jak Cie rano zobaczyłem :decayed:. Trzeba podziękować Czornemu, Jaworowi i Szwagrowi za miejscówke, bo naprawdę była fpipke :kox::wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...