Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciągle świeci wsteczny - włącznik światła cofania?


saintos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Problem jak w temacie. Bywają momenty, że nie świeci ale większość czasu tak niezależnie od wrzuconego biegu. Objawy to poza świeceniem pikanie jak przy cofaniu jeśli ktoś podjedzie bliżej tyłu oraz czasami jeżeli włączę wycieraczki to tylna również się włącza. Po małym research'u ta ostatnia akcja wg mnie wskazuje na uszkodzony włącznik światła cofania albo coś nie tak z jego kostką (woda/sól)?

Pytania:

1 Czy dobrze celuję?

2. Jeśli tak to czy da się do tego dotrzeć bez podnośnika (zaglądałem pod maskę ale nie doszukałem się)?

3. Jeśli wymieniać to na jaki (w necie znalazłem FAE41303)

VAG nie pokazuje błędów.

Dzięki za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Aktualnie temat chyba nieaktualny bo od wczorajszego popołudnia problem ustąpił (zmieniła się pogoda, większy mróz mniejsza wilgoć), niemniej jednak chcąc być przygotowanym na ewentualną przyszłość mam dwa pytania:

1. Oryginalny to jaka firma? Dzwoniłem do aso ale człowiek z serwisu nie był w stanie (nie chciał) mi powiedzieć jaka to firma i musi zamawiać z Niemiec. Koszt 50 zł.

2. To, że na skrzyni to wiem ale po podniesieniu maski nie widzę go w tym prześwicie po stronie kierowcy gdzie widać skrzynie. To oznacza, że znajduje się po drugiej stronie czy od spodu i bez kanału się nie obejdzie?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...