Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapalona kontrolka ABS, mrugający ( ! ) i brak ABS.


arko0426

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest taki jak w tytule. Podpinałem autko pod VAG i wyskoczył mi komunikat "uszkodzony moduł sterujący" ... Miał ktoś kiedyś z takim czymś doczynienia? Od czego zacząć i ewentualnie czy znacie kogoś w województwie łódzkim kto zajmuje się takimi rzeczami i jest w stanie naprawić to? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z czymś takim, ale w A6 C5. Udało się naprawić - wysłałem moduł jakiemuś magikowi znalezionemu na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko0426:poszukaj na allegro.Są osoby co się ogłaszają i naprawiają sterowniki ABS.Sam korzystałem po kupnie :audi: i do tej pory (ponad 3 lata) mam spokój.Zczytaj tylko numer ze sterownika to będzie łatwiej Ci znalezc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Dla gościa co to ogarnia to chwila moment i zrobione.Kiedyś czytałem ze tam sa drobne druciki które pękają czy coś takiego.

wysłane za pomocą tapki2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz nr , czasami taniej kupisz całą pompę niż będzie cię kosztować naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki wielkie za porady, jak coś się trafi taniego to pewnie kupię. Wesołych i zdrowych ;)

Temat do zamknięcia.

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 18:49 ----------

Korzystając z okazji, że temat jeszcze otwarty mam pytanie, a mianowicie czy ma ktoś namiary na kogoś kto zajmuje się tym i udziela gwarancji? (najlepiej z łódzkiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz to mam sprawny sterownik.

Na allegro szukaj gosci ze swojego rejonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za ten sterownik cenisz? Pytałem się magików, ale nie chcieli się podejmować naprawy tego, ponieważ mówili, że często po zrobieniu padają znowu jakieś kabelki do lutowania itp. Podobno "ciężki" temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podak mi nr ze stetownika i bloku ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę majstrować przy swojej to Ci napiszę. Ogólnie podjechałem do gości ze swojego regionu, którzy naprawiają ogólnie moduły itd, po podpięciu pod kompa wyskoczył mu błąd nr 65535 i powiedział mi, że oni tego nie naprawiają, że lepiej kupić sterownik używke. Znalazł mi tam jakiś na allegro z regionu niby za 30zł, ale boję się kupować z allegro bo wiadomo jak bywa. Więc jeżeli Twój będzie ok to biorę na pewno. Po południu podam wszystkie nr z fotką.

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

201303301085.jpg

201303301086.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam działa ci abs??? jeżeli nie to zapewne masz zimne luty na sterowniku wystarczy przelutować i po kłopocie:)lub też zlecic komuś naprawę sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przeczytaj post wyżej. Byłem u magików, błąd 65535, którego nie naprawiają - sugerują zakupić używany sterownik ze względu na błąd akurat TEGO KODU.

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

A co do ABS to zależy jaki ma kaprys... Raz będzie tak, że przejadę 20km i będzie abs, nie będą paliły się kontrolki itd, a drugi raz od razu po przekręceniu kluczyka wyskoczy wykrzyknik i kontrolka abs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wiecie może jak odkręcić sterownik od bloku abs? próbowałem ostatnio, ale na dole są jeszcze dwie śróbki do których dostęp jest bardzo utrudniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...