Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyceimnione Szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję że mnie nic takiego nie spotkaB-)

I będę pomykal jak najdłużej bezkolizyjnie:-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Mam nadzieję że mnie nic takiego nie spotkaB-)

I będę pomykal jak najdłużej bezkolizyjnie:-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

I tego zycze.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

...to długo nie czekałem. :kwasny: :kwasny: na szczescie nie z mojej winy. ale auto troche rozpier....ne:kwasny: po spotkaniu z Tirem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna furka! i ładnie pasuje ciemna szyba do tego koloru :-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

u mnie przepuszczalność swiatła 21%

szyby.jpg

Opublikowano

zabrali mi dowod zanim odebrelem twardy :mad:.Droga e7 elblag drogowka SUper-b.Szybki pomiar moje glupie tlumaczenie ze dopiero kupilem i chyba fabrycznie tak bylo...Kupno szybek na alledrogo szybka podmianka przed przegladem i dalej sie lata:)

Opublikowano
u mnie przepuszczalność swiatła 21%

http://s12.postimg.org/r86v2q6e1/szyby.jpg

z tego co widzę to podobnie mam, 21% ? A musi być chyba 70 :grin:

Opublikowano
u mnie przepuszczalność swiatła 21%

http://s12.postimg.org/r86v2q6e1/szyby.jpg

z tego co widzę to podobnie mam, 21% ? A musi być chyba 70 :grin:

Ja mam folie metalizowana, w nocy widać wszystko jasno, kumpel miał zwykła czarną i w nocy była masakra z widocznością.

Opublikowano
u mnie przepuszczalność swiatła 21%

http://s12.postimg.org/r86v2q6e1/szyby.jpg

z tego co widzę to podobnie mam, 21% ? A musi być chyba 70 :grin:

Ja mam folie metalizowana, w nocy widać wszystko jasno, kumpel miał zwykła czarną i w nocy była masakra z widocznością.

A pokaż jeśli możesz jak wygląda u Ciebie ta metalizowana? TO jest takie "lustro"? Też się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem (nie chcę) czy nie będzie wiochą zalatywać. Co o tym sądzicie?

Opublikowano

sam właśnie chciałem takie lustro. Pojechałem do gościa że chce lustro. Odradził, powiedział że tylna szyba nie będzie ładnie wyglądać z tą czarna oblamówką dookoła co jest w oryginale, dodał też że lustra są już staroświeckie. Tu macie fote podglądową z boku:

c290512033.jpg

dodatkowo jak zobaczyłem że u gościa stoi RS w moim kolorze z ciemnymi szybami "czarnymi" to już wiedziałem że moje też będą czarne :decayed:

c291198144.jpg

Opublikowano

Ja właśnie słyszałem, że milicja do "lustra" się tak nie doczepia, ale jednak też wybiorę czarne.

Opublikowano

nie doczepiają się bo to zupełnie inaczej wygląda, miałem w b5 właśnie takie lustra. Fajnie było ale w b5 w b6 już nie :whistling:

Opublikowano

View image: szyby

To nie jest lustro tylko jest delikatnie taka zielonkawa poświata, wyglada fajnie i wszystko widać. W słońcu szyby sie troche przyciemniaja a w nocy rozjaśniaja mam takie wrażenie.

Opublikowano

Ja na wiosne będe robił albo czarna cała auto (najaśniejsza) lub taka

9af4c80a4c0b2819.jpg

3788306686_7

Opublikowano

demontujesz całą tapicerkę ? Mi gość jak montował folie to nie ściągał boczków.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
demontujesz całą tapicerkę ? Mi gość jak montował folie to nie ściągał boczków.

Demontuje.

Zdjecie boczków to chwila i pozniej latwiej sie okleja i mniejsze ryzyko, ze folia gdzieś sie nie dojdzie itd :).

Auto Color Shift

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Szukam dobrej firmy / osoby, która przyciemnia szyby w okolicach Płocka, Włocławka bądź Kutna. Ewentualnie Łodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.