Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

WItam wszystkich. Od miesiąca jestem posiadaczem A4 2,5 tdi sedan 2000 r.. Moje pierwsze wrażenia są jak na razie pozytywne. Nawet jak stoję w korku to mi się na razie nie nudzi.Wczesniej miałem passata B5 i tez aktywnie uczestniczyłem na forum passata. Mam nadzieje że na tym forum

tak samo uzyskam informacje które mnie ciekawią i o tych w których jestem kompletnym laikiem.

Pozdrawiam

czika1979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:audi:

:a4fan:Witam i pozdrawiam wszystkich Klubowiczów :a4fan:

Jastem szczęśliwym albo nieszczęśliwym (jak kto woli) posiadaczem AUDI A4 1,8 5V, rok 1996 Sedan. Autko kupiłem w maju 2007 i niestety chyba źle trafiłem, bo na naprawy wpakowałem już w niego grubą kasę :wallbash: - ciągle coś się dzieje. Jeżeli chodzi o komfort jazdy i wygląd to rewelacja - EXTRA AUTO (przesiadłem się z GOLFA II rok 1992). Przez 5 miesięcy w A4 wymieniłem: katalizator ze złączem elastycznym, tłumik, uszczelkę pod głowicą (lekko się pociła, a nie lubię jak coś jest nie tak... :) ), odmę, elektrozawór od odpowietrzenia zbiornika (podciśnienie w zbiorniku paliwa - zbiornik się kurczył), prawy przegub, łożyska na przedniej osi i tylne lewe, 6 wahaczy, termostat no i oczywiście to co robi się po kupnie auta, czyli wszystkie filtry, oleje płyny paski, napinacze paska rozrządu i uszczelniacze. W zeszłym miesiącu doszła mi jeszcze regeneracja przekładni kierowniczej. ;(.

Zostało mi do zrobienia jeszcze kilka rzeczy z którymi nie mogę sobie poradzić, ale o tym to chyba nie tutaj.

Jeszcze raz Wszystkich serdecznie pozdrawiam. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!! Z Twojego rasowania raczej nic nie będzie. poczytaj tematy w dziale "turbo i chiptuning" a wszystko zrozumiesz. BTW kupuj TDi i ciesz się MOCĄ. :thumbup::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :a4fan: Oj twoje problemy z A4 może wynikają z tego że kupiłeś autko za okazyjną cene :thumbdown: bo tak często bywa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...