Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Zapoznaj się również z działem związanym ze spocikami z Twojego regionu :th:

Opublikowano

siemka :)

Opublikowano

Witamy na Forum :a4fan:

Zaglądnij na wątki spotów w wielkopolsce :th:

Opublikowano

witamy :hi:

Opublikowano

witam miłośników i posiadaczy Audi

Opublikowano

witamy i zapraszamy na spoty :a4fan:

Opublikowano

Witam! W nocy wrucilem ze szfajcarii z moim nowym nabytkiem jakim jest Audi A4 98 rok 110 ps, tylko nie wiem jak dokladnie sprawdzic swoj silnik (przy rejestracji byly 2 modele 110 koni... niewiem jak sie sprawdza)

Zreszta zrobilem kilka fotek mozecie sobie zobaczyc....

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie024800x600.jpg

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0251024x768.jpg

Przy zakupie sprzedawca zaoferowal mi te felgi 17' zgadnijcie za ile.... 20 euro!

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0181024x768.jpg

Czekam na opinie... Ja jestem baaardzo zadowolony :naughty:

Pozdro wyjadacze...

P.S - zapomnialem dodac ze jest lekko pukniety, lampa i blotnik. Jade jutro kupic na gielde kilka czesci, ale nad lampami sie zastanawiam...

Opublikowano

Witamy w Klubie. Zapraszam do działu Zloty i spoty->Podkarpackie->Rzeszowskie ,co jakiś czas spotykamy sie w wiekszej grupie w Rzeszowie, zapraszam. fura ciekawie się zapowiada :naughty: ale fotki wrzuć do odpowiedniego działu- "moja A4".

Opublikowano

Witaj na forum :a4fan:

Zapraszamy na spoty do Rzeszowa.

Witam! W nocy wrucilem ze szfajcarii

:shocked:

Opublikowano

Witam. :hi:

Mam na imię Kuba i mam 19 lat. Prawko mam od maja 2007r. i na szczęście bez żadnej kolizji :cool: i bez żadnego mandatu :cool: . Mimo tak krótkiego czasu posiadania prawka, zebrałem już na drodze spore doświadczenie przejeżdżając Polskę wzdłuż i wszerz kilkanaście razy :decayed: . Nie będę oczywiście ukrywał, że jako młody człowiek lubię duże prędkości, ale w granicach rozsądku i stanu naszych dróg (cz. mam wyobraźnię :tongue4:).

Jakim autem śmigam? Heh na razie swojego nie mam. Każdym po trochu :kox: . Zaczynając od Fiata Seicento a kończąc na Audi A4 B6 1,9 TDI. Najwięcej jednak przejechałem autem ojca Skodą Felicją 1,3 :mysli: .

Zarejestrowałem się na forum bo po skończeniu szkoły (dla zainteresowanych mechanicznej) chcę sprowadzić sobie Audi A4 B5 1,9 TDI (1998 - 2000) w wersji sedan z klimatronic-iem, el. szybami i lusterkami, kubełkowymi fotelami, przynajmniej 2 poduszkami powietrznymi, nowszą kierownicą i czarnym lakierem (heh takie małe wymagania :gwizdanie:). Czy to wszystko będę miał w swoim Audi to czas pokaże :)

Dobra kończę te przynudzanie :tongue4: .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Opublikowano

Witam

Opublikowano

DUBLIN ANDRZEJ A4 130TDI 2001 WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!!!!!!!

Opublikowano

hello :hi:

wyłącz Capsa :naughty:

Opublikowano

Witam mam na imie Marcin, jestem z Warszawy i jeżdze A4 2,5 163PS z 2003r

Opublikowano

Witam. jako nowy członek, chciał bym sie przywitać. Mieszkam w łodzi, jezdze golfem mk2 i dosyc mocno jestem zwiazany ze społecznoscia vwgolf.pl . Jednak przyszła zmiana na cos lepszego, wygodniejszego i szybszego. A wiedz szukam samochodu A4 Avant AFN Quattro. Narazie czekam na dopra propozycje z rynkuzachodniego. Byłem w polsce po auto ale sie szybko zrazimłem. Jak kupie napewno sie pochwale. Pozdrawiam

Opublikowano

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Opublikowano

Witaj!

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu i oczywiście na co wtorkowe spoty.

Opublikowano

Witam, powodzenia w zakupach. Silnik i napęd -----b.dobry wybór. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.