Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Zapoznaj się również z działem związanym ze spocikami z Twojego regionu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na Forum :a4fan:

Zaglądnij na wątki spotów w wielkopolsce :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W nocy wrucilem ze szfajcarii z moim nowym nabytkiem jakim jest Audi A4 98 rok 110 ps, tylko nie wiem jak dokladnie sprawdzic swoj silnik (przy rejestracji byly 2 modele 110 koni... niewiem jak sie sprawdza)

Zreszta zrobilem kilka fotek mozecie sobie zobaczyc....

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie024800x600.jpg

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0251024x768.jpg

Przy zakupie sprzedawca zaoferowal mi te felgi 17' zgadnijcie za ile.... 20 euro!

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0181024x768.jpg

Czekam na opinie... Ja jestem baaardzo zadowolony :naughty:

Pozdro wyjadacze...

P.S - zapomnialem dodac ze jest lekko pukniety, lampa i blotnik. Jade jutro kupic na gielde kilka czesci, ale nad lampami sie zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w Klubie. Zapraszam do działu Zloty i spoty->Podkarpackie->Rzeszowskie ,co jakiś czas spotykamy sie w wiekszej grupie w Rzeszowie, zapraszam. fura ciekawie się zapowiada :naughty: ale fotki wrzuć do odpowiedniego działu- "moja A4".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :a4fan:

Zapraszamy na spoty do Rzeszowa.

Witam! W nocy wrucilem ze szfajcarii

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :hi:

Mam na imię Kuba i mam 19 lat. Prawko mam od maja 2007r. i na szczęście bez żadnej kolizji :cool: i bez żadnego mandatu :cool: . Mimo tak krótkiego czasu posiadania prawka, zebrałem już na drodze spore doświadczenie przejeżdżając Polskę wzdłuż i wszerz kilkanaście razy :decayed: . Nie będę oczywiście ukrywał, że jako młody człowiek lubię duże prędkości, ale w granicach rozsądku i stanu naszych dróg (cz. mam wyobraźnię :tongue4:).

Jakim autem śmigam? Heh na razie swojego nie mam. Każdym po trochu :kox: . Zaczynając od Fiata Seicento a kończąc na Audi A4 B6 1,9 TDI. Najwięcej jednak przejechałem autem ojca Skodą Felicją 1,3 :mysli: .

Zarejestrowałem się na forum bo po skończeniu szkoły (dla zainteresowanych mechanicznej) chcę sprowadzić sobie Audi A4 B5 1,9 TDI (1998 - 2000) w wersji sedan z klimatronic-iem, el. szybami i lusterkami, kubełkowymi fotelami, przynajmniej 2 poduszkami powietrznymi, nowszą kierownicą i czarnym lakierem (heh takie małe wymagania :gwizdanie:). Czy to wszystko będę miał w swoim Audi to czas pokaże :)

Dobra kończę te przynudzanie :tongue4: .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jako nowy członek, chciał bym sie przywitać. Mieszkam w łodzi, jezdze golfem mk2 i dosyc mocno jestem zwiazany ze społecznoscia vwgolf.pl . Jednak przyszła zmiana na cos lepszego, wygodniejszego i szybszego. A wiedz szukam samochodu A4 Avant AFN Quattro. Narazie czekam na dopra propozycje z rynkuzachodniego. Byłem w polsce po auto ale sie szybko zrazimłem. Jak kupie napewno sie pochwale. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu i oczywiście na co wtorkowe spoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...