Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich klubowiczów i myślę że wiele sie od was dowiem i nauczę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów, miłośników i fanów. Mam nadzieję że spędzimy miłe i pożyteczne chwile razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim☺

właśnie kupiłam audi a4 2.0 benzyna i mam problem z odpalaniem. nim go kupiłam wszystko było ok odpalił za pierwszym razem po przejechaniu nim do domu zaczął mieć problem ? gdy go odpalam musze trzymać przekrecony kluczyk i nogę na gazie. Po kilku sekundach odpala ale jest to strasznie uciążliwe. czy ktoś może mi coś powiedzieć czemu się tak może dziać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczòw. Pochodze z Bolesławca(woj.dolnoślaskie),a na stałe mieszkam w Italii a dokladniej w Sienie. Kupilem miesiac temu Audi A4 B6 2.0benz 2002 rok.wiec z wielka przyjemnoscia przylaczylem sie do waszego grona. Do niedawna jezdzilem BMW E46 330XD i Volvo V40.Obecnie posiadam wyzej wymienione Audi oraz Volvo V50 2.0 d.Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez hiena79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc. Audi a4 b8 kupiłem po wypadku- mieszkam w usa- tutaj nikt nie wie o co chodzi. Ten model czyli premium plus oryginalnie ma xenony lecz po wypadku ktoś zalozyl nieoryginalne lampy xenon(odpowiedniki). problem jest taki ze po wlaczeniu swiatel na desce najpierw pojawia się komunikat bledu swiatel dziennych,( czyli chyba podsietlenia LED chociaż one nie gasna) następnie blad swiatel xenon. Po ok. minucie oba xenony naraz gasna zostają tylko LED-y. Po wylaczeniu swiatel i ponownym wlaxzeniu ta sama sytuacja. dla mnie dziwne bo oba gasna na raz nie mrugają wcześniej . gdyby był to tylko jeden to wymieniłbym zarnik ewentualnie balast ale tutaj oba gasna naraz wiec zastanawia mnie czy to moze cos innego niż zarniki lub balasty. Proszę pomóżcie> dodam ze tak jak pisałem lampy sa nieoryginalne natomiast balasty led i xenon - oryginalne od audi. Zarniki- nieoryginalne D1S jakies tam odpowiedniki prawdopodobnie chińskie. Proszę pomóżcie. z góry diekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc. Audi a4 b8 kupiłem po wypadku- mieszkam w usa- tutaj nikt nie wie o co chodzi. Ten model czyli premium plus oryginalnie ma xenony lecz po wypadku ktoś zalozyl nieoryginalne lampy xenon(odpowiedniki). problem jest taki ze po wlaczeniu swiatel na desce najpierw pojawia się komunikat bledu swiatel dziennych,( czyli chyba podsietlenia LED chociaż one nie gasna) następnie blad swiatel xenon. Po ok. minucie oba xenony naraz gasna zostają tylko LED-y. Po wylaczeniu swiatel i ponownym wlaxzeniu ta sama sytuacja. dla mnie dziwne bo oba gasna na raz nie mrugają wcześniej . gdyby był to tylko jeden to wymieniłbym zarnik ewentualnie balast ale tutaj oba gasna naraz wiec zastanawia mnie czy to moze cos innego niż zarniki lub balasty. Proszę pomóżcie> dodam ze tak jak pisałem lampy sa nieoryginalne natomiast balasty led i xenon - oryginalne od audi. Zarniki- nieoryginalne D1S jakies tam odpowiedniki prawdopodobnie chińskie. Proszę pomóżcie. z góry diekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...