Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam marek na imie witaj

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów i myślę że wiele sie od was dowiem i nauczę pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich pasjonatów, miłośników i fanów. Mam nadzieję że spędzimy miłe i pożyteczne chwile razem.

Opublikowano

Posiadacz A6 C5 2.5 V6 przyszedl sie przywitac

Opublikowano

To witaj :hi:

Opublikowano

Mówisz i masz Witaj na forum :hi::D

Opublikowano

Witaj na forum :hi:

Opublikowano

Witaj

Opublikowano

Witaj

Opublikowano

Witaj

Opublikowano

Cześć wszystkim☺

właśnie kupiłam audi a4 2.0 benzyna i mam problem z odpalaniem. nim go kupiłam wszystko było ok odpalił za pierwszym razem po przejechaniu nim do domu zaczął mieć problem ? gdy go odpalam musze trzymać przekrecony kluczyk i nogę na gazie. Po kilku sekundach odpala ale jest to strasznie uciążliwe. czy ktoś może mi coś powiedzieć czemu się tak może dziać?

Opublikowano

uderz na spoty wrocławskie to ci zdiagnozuja autko

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczòw. Pochodze z Bolesławca(woj.dolnoślaskie),a na stałe mieszkam w Italii a dokladniej w Sienie. Kupilem miesiac temu Audi A4 B6 2.0benz 2002 rok.wiec z wielka przyjemnoscia przylaczylem sie do waszego grona. Do niedawna jezdzilem BMW E46 330XD i Volvo V40.Obecnie posiadam wyzej wymienione Audi oraz Volvo V50 2.0 d.Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez hiena79

Opublikowano

Witaj :a4fan:

Opublikowano

:hi: Witaj :audi::a4fan:

Opublikowano

Witam. Proszę o pomoc. Audi a4 b8 kupiłem po wypadku- mieszkam w usa- tutaj nikt nie wie o co chodzi. Ten model czyli premium plus oryginalnie ma xenony lecz po wypadku ktoś zalozyl nieoryginalne lampy xenon(odpowiedniki). problem jest taki ze po wlaczeniu swiatel na desce najpierw pojawia się komunikat bledu swiatel dziennych,( czyli chyba podsietlenia LED chociaż one nie gasna) następnie blad swiatel xenon. Po ok. minucie oba xenony naraz gasna zostają tylko LED-y. Po wylaczeniu swiatel i ponownym wlaxzeniu ta sama sytuacja. dla mnie dziwne bo oba gasna na raz nie mrugają wcześniej . gdyby był to tylko jeden to wymieniłbym zarnik ewentualnie balast ale tutaj oba gasna naraz wiec zastanawia mnie czy to moze cos innego niż zarniki lub balasty. Proszę pomóżcie> dodam ze tak jak pisałem lampy sa nieoryginalne natomiast balasty led i xenon - oryginalne od audi. Zarniki- nieoryginalne D1S jakies tam odpowiedniki prawdopodobnie chińskie. Proszę pomóżcie. z góry diekuje.

Opublikowano

Witam. Proszę o pomoc. Audi a4 b8 kupiłem po wypadku- mieszkam w usa- tutaj nikt nie wie o co chodzi. Ten model czyli premium plus oryginalnie ma xenony lecz po wypadku ktoś zalozyl nieoryginalne lampy xenon(odpowiedniki). problem jest taki ze po wlaczeniu swiatel na desce najpierw pojawia się komunikat bledu swiatel dziennych,( czyli chyba podsietlenia LED chociaż one nie gasna) następnie blad swiatel xenon. Po ok. minucie oba xenony naraz gasna zostają tylko LED-y. Po wylaczeniu swiatel i ponownym wlaxzeniu ta sama sytuacja. dla mnie dziwne bo oba gasna na raz nie mrugają wcześniej . gdyby był to tylko jeden to wymieniłbym zarnik ewentualnie balast ale tutaj oba gasna naraz wiec zastanawia mnie czy to moze cos innego niż zarniki lub balasty. Proszę pomóżcie> dodam ze tak jak pisałem lampy sa nieoryginalne natomiast balasty led i xenon - oryginalne od audi. Zarniki- nieoryginalne D1S jakies tam odpowiedniki prawdopodobnie chińskie. Proszę pomóżcie. z góry diekuje.

Opublikowano

Witaj

Opublikowano

Witaj

Opublikowano

Witaj.

Tu się tylko witamy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.