Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tak to prawda ważny jest każdy głos :) w niektórych przypadkach nawet włos ;)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wzruszyłem się ale spodziewałem się czegoś więcej o mnie :)) witamy w klubie. Huga też poznałeś :) lecimy na Bukowine :))))

 

ps Księżniczka Lidia też pozdrawia:)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

ciesz się że wspomniałem bo jesteś jak błyskawica w tym swoim bolidzie w kolorze ....  bukowina si ale wcześniej Genewa jak i bagietka we Francji z jogurtem obiecałeś :) zresztą mam świadków

Opublikowano
6 minut temu, PRESIDENT napisał:

ciesz się że wspomniałem bo jesteś jak błyskawica w tym swoim bolidzie w kolorze ....  bukowina si ale wcześniej Genewa jak i bagietka we Francji z jogurtem obiecałeś :) zresztą mam świadków

Damy radę, ale najpierw się streszczaj, bo o 20 spot!!! I opisz furę w dziale moje Audi

ps. I odwal się od Daytony zazdrośniku :)))

ps2. Masz tu info o warszawskich spotach jak by mnie kiedyś nie było : 

 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Witam wszystkich miłośników marki audi :)

Opublikowano

 

kupiłem audi A4 b6 sedan benzyna 2.4 SUPER MULTITRONIC PETARDA! ale choć ma oryginalny przebieg ktoś wcześniej nie dbał tylko lał paliwo i jeździł,

Spoiler

kochani szukam domy do mojego silnika

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

Witam Wszystkich Miło i Serdecznie

Opublikowano

Pozdrawiam, wszystkich użytkowników forum !

Opublikowano

Witam wszystkich , byla A3 wiec teraz A4. Co dalej zobaczymy.

Opublikowano

Witaj na forum Świeżaczku ;D

Lepiej póżno niż wcale.... jak mawia klasyk :D

Elokwentny wpis godzien zacnej Persony!

Jednak czasem najlepsze znajomości nawiązuje się "ni z gruszki ni z pietruszki" ;D

BTW. Dzięki za piękny epitet aż się zarumieniłem :D

Starsznie fajnie, że dołączyłeś do już jakże szlachetnego grona !

Dobrze jednak że nie wziąłeś "kasztanka" ani kasztanki marszałkowskiej tylko wjechałeś w cztery pierścienie i to

od razu w jakim stylu!

Czarny oprawca już jest legendarny .... aż strach pomyśleć co będzie jak ta Twoja "LADY IN RED" się pojawi...

Ojjjjj pójdziemy w TANGO :D

PS. Ty wiesz, że mój głos w next wyborach już masz ;D

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Witam wszystkich,

Od kilu dni jestem posiadaczem "błękitnej" A4 B6 Avant z 2001 roku. Silnik 2,0 131KM. Samochód jest następstwem Audi 80 B4, 2,0 ABT, które z żalem sprzedałem. Obecna "Niunia" właśnie została zagazowana ;) i przechodzi urlopowe testy na trasie Jarosław=>Władysławowo=>Jarosław.

Z uwagi, iż dopiero poznaję autko wszelkimi spostrzeżeniami i pytaniami będę się dzielił na bieżąco.

Liczę na pomoc forumowiczów, w tym cenne rady.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Siemanko ! Nazywam się Łukasz mówią na mnie Byczek, mieszkam w okolicach Jeleniej Góry.

Jestem fanem Audi od dzieciaka. Miałem już kiedyś A4 B5 1.6 zrobiłem nią ok 80 000km i poszła na sprzedaż, później bujałem się tym i tamtym, trochę aut już przerobiłem :decayed: ale nie jestem handlarzem !

A od czerwca 2017r jestem SZCZĘŚLIWYM posiadaczem A4 B5, długo szukałem 1.9TDI 1.8T 2,4 ale wszystko co oglądałem to same złomy O.o i trafiła mi się perełka pod domem :banan: tyle że 1.8 125 :facepalm: ale tragedii nie ma.516830208_1_1000x700_witam-mam-do-sprzedania-audi-a4-b5-stan-igla-jelenia-gora_rev005.jpg

Możecie wierzyć lub nie ! auta które kosztowały ok 8 000 zł były totalnymi porażkami które warte były ok 4tyś zł ! MASAKRA, MASAKRA I JESZCZE RAZ MASAKRA ! że ludzie takiego gó*a nie wstydzą się sprzedawać ! a oglądałem ok 12 aut + 3 bory

 

Opublikowano

Witaj!

Ładna sztuka się w końcu trafiła :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich , dopiero co kupione w Holandii już w kraju

Spoiler

proszę podpowiedzieć jaki olej najlepiej wlać, i co najlepiej po wymieniać w motorku. Olej jakie filtru itp. Z góry dziękuję.

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-1.jpg

Spoiler

 

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-3.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-4.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-5.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-6.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-7.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-11.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-8.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-9.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-12.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-13.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-14.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-15.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-17.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-22.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-18.jpg

audi-a4-cabriolet-3-0-v6-exclusive-stuntprijs-24925308-19.jpg

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->
Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano
5 godzin temu, black4 napisał:

Witaj!

Ładna sztuka się w końcu trafiła :D

Pozdrawiam

a no ładna ładna tylko jest do wymiany tył zderzak i progi bo są masakryczne :) ale przyjdzie na to czas ...

na tą chwilę potrzebuję auta do jazdy.

 

Opublikowano

Witam serdecznie!

Opublikowano

 Witam wszystkich , posiadam a4 b7 , aktualnie zamieszkuje w Bielefeld ,Niemcy.

Opublikowano

Witam i pozdrawiam :)

Opublikowano

Witam i pozdrawiam :)

Opublikowano

Witam wszystkich :) jestem Damian. Auta jeszcze nie mam, ciągle szukam. Pozdrawiam klubowiczów :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.