Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam wszystkich posiadaczy a4.sam jestem szczesliwym posiadaczem od 2 dni a4 97r. 1.6.mam nadzieje ze te forum pomoze mi w przyszlosci jezeli bede mial jakies problemy,oby takich bylo jak najmniej.pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy nie śpią.

Właśnie dołączyłem do klubu A4. Mam od grudnia 2007 A4 Qattro z 2003 r.. 1,9tdi Troszeczkę muszę ją jeszcze doprowadzić do doskonałości. Chodzi oczywiście o detale. Jestem pod wrażeniem tego auta. Dziś zrobiłem kawał drogi w strugach deszczu i nie było nawet chwili zerwania przyczepności choć było kilka niezłych zakręt po drodze. Idzie to jak po sznurku. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi jakie osiadam to A4 B6 z 2002roku Avant , silnik AWX 131KM. Samochód kupiony 12.2007 z przebiegiem 193tys.

Po wymianie rozrządu , wkrótce wymienię olej :)

Na razie śmiga aż miło.

Poprzednio miałem A4 B5 sedan i byłem bardzo zadowolony

Jeszcze raz witam Wszystkich i życzę jak najmniej kłopotów z brykami a jak już sa to uczciwych serwisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem Tomek.mam 24lata, jestem z białegostoku.jak narazie nie mam jeszcze a4, ale właśnie poszukuję. jak do tej pory śmigałem bmw 518. teraz mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5, jeszcze się zastanawiam z jakim serduchem (1.9tdi lub 1.8t) napewno będzie to avant i coś z lat 1998-2000.

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Wlasnie zostalem szczesliwym wlascicielem Audi A4 3.0 Quattro 200 KM z 2003, kotre sprowadzilem ze Stanow.

Zawsze marzylem o samochodzie marki Audi i sie w koncu spelnilo. Do tego wszystkiego oslawiony naped quattro ktory pozwala nieraz mocno "przegiac" bez konsekwencji.

Mam nadzieje ze po jakims czasie bede mogl sluzyc pomoca przy rozwiazywaniu problemow innych uzytkownikow. Jak na razie na duzo moich pytan znalazlem odpowiedz przy pomocy opcji szukaj.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow samochodow marki Audi a w szczegolnosci modelu A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie jestem na etapie poszukiwania wlasnej A4.

Widze, ze znalalem miejsce gdzie moge sporo dowiedziec sie o moim przyszlym aucie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników marki :th: Mam na imię Robert i od wczoraj jestem posiadaczem A4 1.6 z 1997 roku którą sprowadziłem z Niemiec ;) Jestem czynnym klubowiczem Vectry-Unlimited. Posiadałem wiele różnych marek aut... A4 jest moim pierwszym audi, mam nadzieję,że nie będzie z nim poblemów :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...