Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 sprowadzonej z Niemiec. Samochodzik jest "wyposażony" w multitronica i ma przejechane 167kkm i jak do tej pory fajnie jeździ :)

Mam nadzieję, że w razie problemów pomożecie koledzy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj na Forum :hi: Powodzenia przy zakupie furki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To jak juz Kupisz to B7 a nawet przed zakupem zapraszam na spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Tak... marzyłem o Audi. Długo... Myślałem że mnie nie będzie nigdy stać. W 2000 r poszczęściło mi się i kupiłem nowego Golfa 4. To było spełnienie pierwszego megamarzenia samochodowego:) Fajne auto, choć gołe (promocja 43 tys) sprawiło mi przez 4 lata wiele radości. Granatowe... Potem służbowa Fabia (nie narzekałem, wdzięczny samochód) ale brak był perspektyw chociaż na Oktavkę, a zakup prywatnego auta był w tym momencie "ekonomicznie nieuzasadniony" :) No i stało się nagle - rzuciłem prace najemną w obliczu pojawienia się szansy otwarcia własnego kieratu (nie żałuję). No i pojawił sie świetny pretekst by nabyć auto reprezentacyjne dla "szefa" - od razu wiedziałem jaka marka :) Po kilku miesiącach poszukiwań, obejrzeniu dziesiątek samochodów "w idealnym stanie", "igła" , "nic nie stuka nic nie puka", itp... trafiłem w końcu na odpowiedni egzemplarz. A więc A4, 05.2005, prawdziwy (rzadkość) przebieg 78 tys., granat (nomen omen), kombi, i ... zakochałem się. Nie jest to wypasiony egzemplarz z chromami, ksenonami czy S-Line ale... nie jest najgorzej wyposażony, lista dodatków raczej ku praktyce niż luksusowi, ale jest OK! To tyle na dziś - mam nadzieję że znajdę tu ciekawe porady odnośnie samogrzebania przy aucie (uwielbiam) jak i wskazówki gdzie i co dobrze i korzystnie zrobić i nabyć. Na pewno odwdzięczę się także zdobytym doświadczeniem. POZDRO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze jakie długie powitanie

WItam :hi: i zapraszam do aktywnego działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...