Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Nazywam się Piotr i jestem z Radzynia Podlaskiego (woj. lubelskie, jakies 70km od Lublina). Za miesiąc osiemnastka, prawko w drodze i czas pomyśleć o jakimś autku. Zakochałem się w A4 odkąd miałem 5 lat (czyli od 1995 roku). Pewnie wielu z Was, drodzy forumowicze, pomyśli że oto kolejny młokos zafascynowany Audi będzie zadawał głupie pytania :P I pewnie wielu z Was ma rację :P Głupich pytań zadawał nie będę, chcę się dowiedzieć trochę więcej o tym modelu (bedzie to B5 najprawdopodobniej) o jego wadach i zaletach. A jeżeli go kupię to na pewno będę zaglądał tu bardzo często :) wiem że takie klubowe fora są bardzo przydatne bo jestem stałym bywalcem Renault Laguna Klub Polska i nie raz porady z tamtego forum pomogły mi w naprawie ojcowskiej Lagunki :P (mam nadzieje ze nie zlamalem zadnego punktu regulaminu, broń Boże nikogo tu nie reklamuje) :P w internecie jest jak na lekarstwo informacji zdjęć itd. A myślę że tutaj znajdzie się wielu życzliwych ludzi którzy pomogą mi dokonać właściwego wyboru :)

To tyle słowem wstępu :) Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Audi A4 :) mam na imię Darek jestem z Czechowic-Dziedzic to taka mieścina niedaleko Bielska-Białej.Przychodzę do was z wielką pokorą ponieważ jestem laikiem jeżeli chodzi o Audi A4 i chciałbym zasięgnąć trochę fachowej wiedzy na temat tego samochodu, jego użytkowania itp. Mam nadzieję, że "starsi" koledzy i koleżanki w posiadaniu tego pojazdu podzielą sie ze mną swoimi doświadczeniami za co z góry dziękuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...