Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć :gicior:

Byłem w Tilburgu, ładne miasto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam na imię Sebastian, jestem z Lublina. Audi jeszcze nie posiadam, ale aktualnie poszukuję, dlatego tu trafiłem. Poprzednio jeździłem BMW e46 330d, ale niestety pewna sympatyczna pani postanowiła mnie rozjechać i muszę się z BMW rozstać. Jeszcze wcześniej ganiałem golfem, który przeszedł kilka modyfikacji, zrobionych własnoręcznie. Tak więc miałem FWD, RWD, dojrzałem chyba do AWD ;)

Pozdrawiam,

sc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Dawid.

Moja przygoda z Audi zaczęła się od Aud A6 98' ojca które służyło mi w wieku 16-18 lat do nauki.

Potem przyszła moja pierwsza Audi A4 B5 Avant AFN 00'/01' która miesiąc temu zakończyła swój żywot tragicznie ( ja o mały włos również )

Tydzień zakupiłem piękne B5 sedan AJL Quattro 99'. Autko kupiłem w stanie idealnym, przedni zawias cały TRW, klocki p+t nowe, tarcze p nowe, nowe turbo ( 1000km ), nowy napinacz łańcucha wałków rozrządu. Malowany tylko 1 błotnik, całe auto od nowości nie malowane, jest już trochę porysane ale stan fabryka. Mam nadzieję że posłuży jak najdłużej.

Poprzednie zakończyło żywot na drodzę krajowej nr 11, kierowca wyjechał z podporządkowanej, nie miałem szans uciec. Zrobiłem równe 10km od mechanika ( cały nowy zawias przód z MOOG-a ), do domu brakowało 1500m :facepalm:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od dwóch lat jestem posiadaczem najlepszego samochodu na Świecie :decayed: czyli Audi A4 B6 1.9tdi Avant z silnikiem AWX. Jest to mój pierwszy samochód, moja chluba, duma i póki co moje życiowe osiągnięcie, na które zarobiłem ciężką fizyczną pracą :decayed:. Niestety prawo jazdy mam jeszcze krócej niż samochód, w domu przeważnie też nie było samochodu, więc w sprawach samochodowych, można powiedzieć, że dopiero "raczkuję". Dodatkowo moja Niunia, jak na kobietę przystało, potrafi spłatać figla, więc będę prosił o pomoc i rady bardziej doświadczonych użytkowników i mam nadzieję, że nie spotkam się z krytyką mojej niewiedzy.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi oraz całą resztę nieposiadaczy :grin:

Moja ślicznotka:

537e94e4b73ee868.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...