Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów. Założyłem tutaj konto bo w niedalekiej przysłości planuję zakup mojego pierwszego Audi A4. Nie znam się za bardzo na samochodach więc wasze wskazówki będą bardzo cenne.

Pozdrawiam

PJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

od niedawna jestem użytkownikiem A4 B5 1.8t quattro, a już zdążyłem skorzystać z Waszych cennych doświadczeń. Mam nadzieję że kiedyś i ja będę w stanie komuś pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem Jasiek i od wczoraj wszedłem w posiadanie a4 b5 1.6i z 1996r. ;) Auto sprowadzone w 2012r. z Niemiec (chyba od pierwszego właściciela) przez znajomego mechanika i użytkowane przez niego 2 lata. Czyli ja jestem 3cim właścicielem ever a auto naprawde świetnie się trzyma jak na swoje 18 lat ;) od razu zamonotowałem sekwencję, ponieważ dużo jeżdzę po mieście i ogólnie nie mam żadnych uprzedzeń do LPG. Przesiadłem się z astry 1.6 8V (oczywiście też w gazie) z 1994r. i choć bardzo lubiłem to auto (było ono moim pierwszym) to różnica jest nieporównywalna ;p

Wyposażenie:

- climatronic

- 2x el. szyby

- el. lusterka (ale chyba bez podgrzewania)

- ABS

- wspomaganie

- centralny zamek

- alarm

- radio Audi Beta Autoreverse

Na razie nie plnuję nic modyfikować bo nie mam kasy, a muszę się skupić na robieniu licencjatu (ale autko jak każde a4 ma potencjał na ładny projekcik) ;p Jedyne co, to chcę wymienić radio na moje Sony Xplod, więc będę musiał się pobawić z tymi kostkami i adapterami bo nawet teraz nie działają mi głośniki z tyłu.

I mam od razu jedno pytanie. Jak mogę sprawdzić jaki dokładnie typ silnika posiadam?

Załączam też kilka zdjęć (na razie bardziej poglądowe niż artystyczne) ;>

jwaijjgc.jpg

f8tbapv4.jpg

shcfe6hz.jpg

xs63cdoc.jpg

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...