Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich forumowiczów. Przez kilka lat byłem posiadaczem Audi TT 225, i z pełną odpowiedzialnością napisze że nie ma lepszej marki niż Audi:D

Aktualnie szukam jakiegoś rodzinnego autka i mam nadzieje że znajdę u Was ciekawe i pomocne informacje o modelu A4 B7.

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry więc wszystkim.

fanem, marki nie jestem jakimś ogromnym ale z przypaku kilka już poswiadałem po kolei: a4 b7 cabrio 2009r 2.5 TDI jak ktos mógł taki silnik wypuścić na rynek? niech go jasny grom... itd.

audi a6 sedan 2009r 2.0 TDI ładnie wyglądał ale mocy nie miał i jakos tak mokrawo na tym silniku bywało.

teraz przyszło audi A5 3.0 V6 tdi quattro 2010r cupe.

i był by to samochód idealny gdyby....

miał więcej koni... trzeba było troszkę go podciagnąć. nowy intercooler, ogarniety egr i dpf , wywalone klapy, zmieniona mapa, układ wydechowy od 4.2

lepiej hamował... więc założona została ceramika i zaciski od S5

był by autem idealnym gdyby jakiś niemiec nie postanowił mojego skarbu zliftować w 2012r... co za baran.

więc mam trochę gratów juz w garderobie co doprowadza moją żonę do szału, zeby przebudowac go na wersję poliftowa.

tak więc tyle o mnie i aucie.... no tak jeszcze o mnie... mam żonę, synka 4 miesięcznego i psa i rybki to tyle:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Jestem tu nowy, więc postanowiłem się przywitać. Mam na imię Piotr, mieszkam na warmi, od 3 lat jestem posiadaczem A4 B5 w sedanie i od roku Audi A4 B5 w kombi. Mam nadzieję na owocną współpracę i mile spędzony czas. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Marek zajmuję się elektroniką samochodową, gównie chip tuning, dpf off, egr off, adblue off. Nie posiadam audi ale zaciekawiło mnie bardzo to forum więc postanowiłem się zarejestrować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...