Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy, mam na imię Tomek, a moje samochód to Audi A4 B7 2.0 TDi 2005r sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

jestem Kuba z Piaseczna, posiadam Audi A4 B5 FL z nieśmiertelnym 1.9 AJM :decayed:

Po wielokrotnym wertowaniu forum, postanowiłem w końcu się zarejestrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 2 dni jestem posiadaczem Audi a4 b8 avant i będę Wam tu marudził :-)

Miałem już 13 subaru imprez i pora się wyleczyć, kiedys bmw nie dało rady, pora na Audi :-)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam witam

moje autko to audi a4 b5 1999 FL s-line 2,8 AQD 142 kw seria + chip na 156 kw :) quattro, :D recaro, elektryka, navi plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niedawna posiadam Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI o mocy 101KM.Mieszkam w okolicach Mszczonowa jest to 60 km od Warszawy w kierunku Katowic. Jestem nowym użytkownikiem forum ale mam nadzieję że koledzy z formu będą pomocni jak i ja jak będę mógł pomóc to chętnie to zrobię. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pochodzę z okolic Żywca, jestem Klubowiczem na forum Leon Club Team.

Był Leon 1M Top Sort po modyfikacjach a teraz nadszedł czas A4 8k Avant, wiec witam wszystkich serdecznie ;)

Pozdrawiam Tomasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, jestem Dawid, 23 lata, na codzień kierowca samochodu ciężarowego :) Pochodzę z okolic Środy Śląskiej w województwie dolnośląskim. W lutym tego roku nabyłem Audi A4 B6 1.9 TDI AVF Avant, wcześniej była honda civic i peugeot 106, ale serce zawsze było za audi :) Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas i dowiem się wielu ciekawych rzeczy na temat mojego wozu.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Na imię mam Krzysztof, na tym świecie juz od prawie 33 lat, mieszkam w miejscowości o nazwie Lubań w woj. Dolnośląskim.

Przygodę z audi zacząłem niecały miesiąc temu po przesiadce z Hondy Civic v gen.

Na forum zaglądam od ponad dwóch tygodni i już w kilku sprawach znalazłem rozwiązanie, lecz dopiero w końcu zakładam konto i raz jeszcze witam Wszystkich Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam audi a4 B7 2006/2007 limuzyn disel tempomat. Moja kochana coreczka ulamala manetke wycieraczek prZy

Obudowie kierownicy a dokladnie manetka konczy sie kielichem i zlamanie nastapilo pod nim przy elemencie przelaczika ze srodka wystaje sprezynka kable cale i cale sterowanie dziala. CZy musze kupywac caly modol skladajacy sie z trzech manetek czy moge wymienic jedna w razie czego. Jutro bede probowal kleic jakims klejem jest to element ruchomy i musze kupic cos mocneg a zarazem elastycznego.Macie moze jakies propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...