Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Przeglądam wasze forum już bardzo długo, jeszcze zanim kupiłem Audi. To właśnie te forum było moją "bazą danych" na temat tego auta za co wam serdecznie dziękuję.  Postanowiłem wreszcie do was pełnoprawnie dołączyć i założyłem konto.  Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem serdecznie wszystkich przywitać nazywam się Przemek jestem z Bielska Białej od 2 tygodni jestem posiadaczem Audi a4 B7 , a więc zaczynam moją przygodę z modyfikacjami mojego Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakichś 3 tygodni jestem posiadaczem 1.9TDi avf a4b6 jak narazie wszystko było pięknie ? (dalej jestem zakochany w tym aucie) śniegi zeszły i postanowiłem troszkę przyspieszyć a tu lipa od 5 biegu turbo traci moc... Szukałem ratunku po necie i trafiłem do waszego grona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) 

Sądzę, że to bardzo dobry wybór :) Spośród moich Audiczek b5 chyba najlepiej wspominam :) była jak dla mnie najmniej awaryjna silnik jaki posiadałem 1.8 ADR 125KM + LPG nieźle sobie radziła ;) 

 

Pozdrawiam, 
Darek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie klubowicze, 

Co prawda trochę oszukałem przeznaczenie bo jak widzicie mam już kilka dosłownie kilka postów za sobą :) Ale wiadomo są sprawy ważne i ważniejsze :)

Teraz mam chwilę, więc mogę ze Wszystkimi z Was się przedstawić. 

Mam na imię Darek i jestem szczęśliwym - chociaż szczęście czasem bywa pojęciem względnym - posiadaczem Audi A4 B7 1.9 TDI BKE 2005r. 

W swojej karierze kierowcy posiadałem kilka samochodów różnej klasy, począwszy od małych miejskich samochodów, po klasyka czyli Golfa :P Jednak zabawa zaczęła się dopiero z zakupem A4 B5 1.8 Bp+LPG. Od tamtego czasu zakochałem się w tej marce. Po kilku latach jazdy przesiadłem się na A4 B6 2.0 BP+LPG, teraz natomiast padło na A4 B7 1.9 TDI

W swoim,  życiu pomimo iż nie jestem mechanikiem, udało mi się ani razu nie odstawiać samochodów do znachorów. Zawsze korzystam z własnych  rąk i wiedzy zdobytej czy to przez podpatrywanie innych, czy dzięki pomocy ludzi z różnych forów.  Również staram się pomagać w tematach na które już zdobyłem jakąś wiedzę. 
Od zawsze pasjonowałem się elektroniką pierwsze interface'y do samochodów lutowałem samodzielnie, teraz już czasu nie starczy ale nadal to lubię. 

Jeżeli tylko nadarzy się ku temu okazja będę starał się dawać na forum jak najwięcej siebie. 

Pozdrawiam Wszystkich, 
Darek 

ps. moją lalunię można zobaczyć jeżdżącą albo po 3miescie albo w okolicach Torunia :)

 

 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na wstepie musze przeprosic za brak polskich liter w tekscie. 

Jestem Eryk, pochodze ze Starachowic, ale na co dzien mieszkam w Lenie w Norwegii.

Wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem A4 B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Jestem Andrzej i od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B8

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...