Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Hej mam na imię Ewa i jestem z Warszawy. Moja miłość na kółkach to Audi A4 B6 pozdrawiam wszystkich :)

• Pomoc techniczna 1

Cześć wszystkim! Forum czytam od jakiegoś czasu, przyszła pora na rejestracje.

Witam

jestem z okolic Poznania i zastanawiam się nad wymianą jednego z obecnych samochodów na nowy i rozważam A4, mam nadzieję że forum pomoże mi podjąć decyzję, a cyz na tak czy nie to się okażę?

,,,

Witam od niedawna stałem się posiadaczem a4 b6 1.8 t quattro 163km.

Spoiler

Mój problem jest taki że jak jeżdżę spokojnie nie daje do pełna gazu itd to auto chodzi całkiem przyzwoicie, jednak gdy dam więcej gazu i chce to trochę przeciągnąć na biegu to lubi sobie silnik po szarpać tak po kuleć  trochę, wiecie może od czego zacząć? Co może być przyczyną?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam wszystkich serdecznie :). Forum przeglądam już z pół roku, jednak rejestracja nastąpiła dopiero dziś ?

Rozglądam się właśnie za swoją pierwszą "audicą" i mam nadzieję, że doświadczeni użytkownicy tegoż oto forum pomogą rozwiać kilka wątpliwośc.

Pozdrawiam wszystkich czytających.

Witam Wszystkich ? Byłem szczęśliwym posiadaczem B4

Myślę że A4 też mnie nie zawiedzie ??

dady team.jpg

audii.jpg