Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Witam, od 2 lat jestem posiadaczem Audi a4 b7 z 2006roku, 1.9 TDi  kod silnika BRB, chętnie zaczerpnę przydatnej wiedzy i służę pomocą.

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 B8 1,8 TFSI 160 KM  Avant 2008,

,,,

Marcin z Lubelskiego. Od roku posiadacz A4 B7 1.8t Q. Nie pierwszy mój vag i zapewne nie ostatni. Mimo to cały czas się ich uczę i to też jeden z powodów dla których tu jestem. Pozdrawiam wszystkich.

,,,

Witam mam problem z moim audi a4 b6 1.9 multitronic. Mjanowicie przy przyspieszeniu cala buda drży  i słychać dziwne dziwne  buczenie.dodam że skrzynia  weszła w tryb awaryjny

,,,

Witam wszystkich forumowiczów. Zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6. Troszkę z przypadku. Poszukiwalem malego autka dla żony na dojazdy do pracy a wyszlo troszkę większe audi? Niestety autko już ma swoje lata i nie do końca wszystko śmiga jak należy ?

Pozdrowiam wszystkich i Życzę Zdrowych Pogodnych i Wesołych Świąt.

Od niedawna jestem posiadaczem AUDI A4B9 2.0 TDI ULTRA Z 2017 roku

Audi jeżdżę już od ok 15 lat , najpierw była super 80 1,9 TDI potem A6 2,0 TDI a  teraz A4

Pozdrawiam wszystkich