Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim jestem Przemek śmigam A4 B8 allroad   ciesze się ze mogłem dołączyc

,,,

Cześć, jestem z miasta Łodzi, 2 lata temu byłem posiadaczem Audi A5 B8 z silnikiem 2.0TDi. Po 2 latach postanowiłem wrócić do Auudi

Cześć

Damian Warszawa obecnie Q5 3.2 FSI na A4 raczej czas nie przyjdzie :D ale forum wygląda obiecująco stąd założyłem konto :)

Nazywam się Radek , jestem z Białegostoku ale aktualnie przebywam w Sztokholmie

Posiadam  skromne Audi a4 b9 2018

Samochód mega , perfekcyjny jak dla mnie pod każdym względem , fakt mógłby mieć kilka więcej opcji ale jest gitara

Pozdrawiam !

20220424_150844.jpg